Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! A ti babátok az...

Kismamik! A ti babátok az uh-okon szokta nyújtogatni a nyelvét? Lehet picit fura kérdés, de a mi bébink az utóbbi időben folyton ezt csinálja.

Figyelt kérdés
Ugye nem jelent semmi bajt? Pl. a Down-os babák szokták ezt csinálni. Vagy esetleg az uh előtt evett csoki miatt csinálja?
2009. aug. 28. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs így.Nekünk is csinálta, még születése után is és teljesen egészséges.Majd elmarad ez a "szokása":)
2009. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is nyújtogatta,mikor 4D-s uh-on voltunk,szerintem nem baj.Üdv.:27 hetes kismami
2009. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok baba ugyanúgy nyújtogatja, csak nem nézik konkrétan ezt UH-n vagy nem veszi észre a vizsgáló orvos, vagy észreveszi de nem is szól :)

Amúgy meg érzi a magzatvíz kicsit megváltozott ízét és simán elképzelhető hogy ezért nyújtogatja a nyelvét, nyalogatja a vizet végülis azzal is tapasztalatot gyüjt :)

2009. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nemcsak a mi kicsi fiúnk csinálja ezt. :-)
2009. aug. 28. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 4D-n nálunk is lefényképezték, amint kinyújtotta a nyelvét. A doktornéni azt mondta, hogy éppen olyankor iszik a magzatvízből, azért nyelveskedik.
2009. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!