Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten hányás hasmenés?...

34. héten hányás hasmenés? Normális vagy vírus lehet? Ugye a babának nem lehet baja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Hogy vagy kedves kérdező? Én egyébként úgy voltam vele, h inkább iszok és eszek rendesen, még ha valamennyi ki is jön, legalább gyorsabban kitisztul belőlem a vírus. Sajnos csak így működik. Eszembe jutott, h még valami probiotikumot is szedjél, h helyreállítsa a bélflórádat! Kitartás!
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Szerencsére ma már semmi probléma nem volt. Tényleg csak 1 napos volt. Az a tegnap az valami borzalmas volt egész nap.
2013. jan. 13. 23:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvassa e még valaki ezt a kérdést de azért ha valaki ide tévedne mint én azért leírom,hogy Én is a 34.hétben vagyok és reggel óta keresek a neten a hasmenésemre magyarázatot így akadtam rá erre a kérdésre.

Számomra azért furcsa mert eddig végig kőkemény székrekedéssel küzdöttem.Sem a megfelelő ételek sem a hashajtók nem használtak eddig.Kijött az aranyerem vérzik sírok a wc-n.Eredmény 3-4 naponta egy kis valami.Erre ma...alig értem haza begörcsöltem és hasmenés.És megint.Kicsit azért örülök neki biztos megkönnyebbül a szervezetem:)De azért az nagyon érdekes,hogy ennyi mindenkinek pont a 34.héten:)Lehet ilyenkor már kezd tusztulni a szervezet a szüléshez?Bár az még korai lenne. gondolom.

2013. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!