Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is fura volt a...

Szerintetek is fura volt a doki vagy csak eltúlzom? Olyan rossz szájízem van ezek után!? Én voltam bunkó?

Figyelt kérdés

Ma akartam időpontot kérni hozzá, hívtam egyszer ...nem vette fel...majd később, pár óra múlva megint felhívtam de akkor sem vette fel....

aztán vissza csörgött később és mondta h 5 után hívjam mert most nem tud időpontot adni...erre fél 6 kor ma rácsörögtem és úgy vette fel a telefont hogy :-Türelmes vagyok....be sem mutatkozott, nem is köszönt...csak ennyi hpgy Türelmes vagyok.....

aztán ezek után kérdeztem hogy zavarok esetleg ? aztán mondta h mondjam...egész végig kicsit flegma volt...

szerintetek nem kellett volna "ennyiszer hívnom" ? a másik h ő mondta h hívjam 5 után tehát nem tudom mi volt a baja....


magán doki amúgy...

csak szerintem fura ??


ezek után elgondolkodtam hogy nem megyek hozzá mert nem a bunkózásért fizetek komoly összegeket...


2013. jan. 15. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha most mennél hozzá először és egyébként jókat hallottál róla, akkor szerintem menj. Az a lényeg, hogy személyesen milyen, és mint orvos mennyire jó.
2013. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már voltam nála többször....csak fura h nem lehet elérni...


több óra eltelt mire este rámcsörgött....én annó 3 óra alatt szültem meg...ha most ott tartottam volna nélküle szülök mert nem veszi fel a telefonját...


régi dokim egyből vissza hívott mindig....ha műtét volt akkor egyből utána....


de őt reggel kerestem és 4 fele hívott vissza h hívjam 5 után....


remélem nem link....

2013. jan. 15. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem fura...

Nem mással beszélt esetleg, és csak korábban vette fel a telefont és belehallatszott?

Vagy gondolom véletlenül sem "Türelmes" a vezetékneve :)))


Most mennél hozzá először egyébként?


Nekem ez nagyon fura, mert én mikor a dokimat csak harmadszorra értem el, mert szülőszobán volt, és felvette, akkor is nagyon kedves és valóban türelmes volt, pedig nyilván meló volt. Mondta, hogy 1 óra múlva hívhatom, addigra biztos végeznek. Én mikor újra hívtam is nyilván kedves volt....és ezt el is vártam a pénzemért cserébe...

2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy az 5 utánba neki a fél 6 nem fért bele, már várta 30 perce, hogy hívd. Elég flegma bunkónak tűnik, tuti nem járnék hozzá. Főleg azért nem, amit írtál: mi lett volna, ha szüléshez hívod...?
2013. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem sztk-ás orvos kőbányán ezt csinálta meg:


nem vizsgált nem mondott semmit erre a leletre leírta hogy mi van velem ( mintha röntgen látása lett volna) aztán még rá írta a leletre hogy felvilágosított mindenről. A kedves nővérke miután már meguntam a fél órás várakozást a lelet kiadásra meg a beutalókra megszólelt hogy ha nem tetszik valami akor menjek máshova nekik elég betegük van....


Mondanom se kell azóta be se tettem oda a lábamat intéztem magamnak másik címet és orvost váltottam :) azóta másik sztk-ba járok sima rendelésre a doki nagyon rendes meghallgat kenyérre kenhető :)

2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én váltanék másik orvosra. Ebben az esetben az a lényeg, hogy tökéletesen megbízz a dokidban, és ez nálam már nem férne ebbe bele. Én 20 hetes terhesen váltottam másik orvosra, nem lett jó az egyik véreredményem, de őt egész nap nem tudtam elérni, kb 20-szor hívtam. Ebből gondolhatta volna, hogy nem az időjárásról szeretnék csevegni vele, de annyit se tett meg, hogy visszahívjon. Nem bántam meg, sokkal lelkiismertesebb orvosom lett így!
2013. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !!!


Megbeszéltem a férjemmel is és ő is azt mondta hogy váltsunk orvost!!!!


szóval most keresek valakit aki nem veszi zaklatásnak ha havi egyszer felhívom és bejelentkezem hozzá :DDD

2013. jan. 16. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!