Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utáni pár hétbe te...

Szülés utáni pár hétbe te határozod meg ki jöjjön hozzátok látogatóba vagy szabad apálya bárki jöhet?

Figyelt kérdés

Én most komolyan elgondolkoztam azon hogy anyukámon kivül aligha akarok mást is látni itthon (persze a lányom , baba, és a férjemen kivül)

nem szeretnék látogatókat vagy 6 hétig, mert csak felidegesitem magam mint az elsö gyermeknél és nem is volt elegendö tejem aztan.(pl anyosom amikor szopiztattam a babát állandóan mellém ült és nézte hogy szopizik a ygerek. hát az idegemre ment ezzel.

nagy kérés lenne ha ezt tisztába tartanák?


2013. jan. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én se lennék túl boldog, ha odacsődülne mindenki, de ha az anyóst is ki szeretnéd zárni, nehogy vita legyen belőle, hogy csak őt zárod ki anyukádat meg nem...

Én se szeretnék amúgy egy darabig látni senkit csak azokat, akik mondjuk segíteni jönnek, pl. húgom, anyukám... a többiek kibírják addig amíg úgy nem döntünk!

2013. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én nem csinálok nagy ügyet, örülök, hogy rám nyitják az ajtót. De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikortól mehetnek a látogatók. Bár én sem viselném el, ha anyósom ott bámészkodna, mikor én szoptatok. Én olyankor elnézést kértem a látogatóktól és szépen félrevonultam a másik szobába megetetni a kislányomat, ott nem zavart senki sem.
2013. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

És a férjed anyukája ő miben különb a gyerek szempontjából mint a te anyukád?

Ne csináld mert ebből csak még nagyobb balhé lesz. Szerintem a nagyszülőknek igenis van joga látni az unokát az első hetekben. Vagy te mit szólnál ha 30. év múlva nem láthatnád az unokádat az első hetekben hónapokban?

2013. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem anyosom es a Ferjem volt. En 8 hetre tiltottam el mindenkit...aztan jott Anyukam is....

Ha Anyu elobb tudott volna jonni jobb lett volna de hat igy alakult. Kicsit unatkoztam mar a 6. het utan, hogy a kutya se nyitja ram az ajtot...aztan rajottem: en kertem meg oket!

Szerintem nem szemetseg megszabni ki mikor jojjon. Ez a rokonsag es baratok reszerol is csupan intelligencia kerdese. De en soha nem zarnam el a gyermekemet az Anyosomtol. Mellesleg o vajudott velem es a fiaval csinaltuk a mi gyerekunket....hozzank tartozik!

2013. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egy januárban szerdai napon jöttünk haza a kórházból. A szüleimmel egy házban élünk, így ők gyakran átjöttek segíteni. A szűk család (5 fő) a hétvégén volt nálunk két napon, felváltva. És itt be is fejeződött a történet. Bárki, aki kérdezte, vagy telefonált, azt mondtam, márciustól szívesen látunk mindenkit, mert februárban pihenünk, alszunk, erősödünk. Mindeki elfogadta, és betartotta.
2013. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk az első gyereknél ésmegkértem mindenkit hogy 2hónapig senki ne jójjön.Jó is volt össze tudtunk szokni mind a hárman nem idegesitettem magam és mikor összeszedtük magunkat akkor jóttek a látogatok. Mig korházban voltunk bárki bejöhetett negnézni aisfiamat. Nem bántam a neg döntésemet és a férjem is támogatott benne. Mos

a 2nál is úgyan igy lesz és mindenki tisztában tartja! 36hkm

2013. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk jöttek sokan, nem zavart!

Örültem, hogy van egy kis felnőtt társaságom! Anyuéknak meg főleg, mert amiben kellett segítettek!

2013. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!