Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy fogadta a férje az...

Kinek hogy fogadta a férje az új jövevényt? 7 hetes kismama!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon örült, csak azt mondta fura az egéssz és nem tud mit kezdeni az érzéssel!!!

2013. jan. 17. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm. Érdekes.
2013. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MI ebbe az érdekes!?
2013. jan. 17. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem nagyon orul neki,de valahogy nem kepes meg rajta gondolkozni..Ugy viselkedik mint aki meg nem eli bele magat.Ez a 3.terhessegem,de elso baba,es a 9.hetben jarok,talan ha elerem a 12.hetet akkor a parom is jobban fog erdeklodni..:)
2013. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kicsit "sokkot" kapott,pedig terveztük. :)A második babát nem terveztük,amikor kiderült szinte öröm táncot járt,úgy örült.Itt én voltam letalózva.:)
2013. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én nem tudtam mit kezdeni az érzéssel :) Szóval ő örült én meg sokkot kaptam. (Persze én is örültem, csak hirtelen nem tudtam hova tenni a dolgot... tervezett baba "lett volna", csak épp egy hónappal korábban megfogant minthogy elkezdtünk volna próbálkozni. :D:D)


De később nálunk is sokszor előjött, hogy örül-örül, de nem érzi, hogy apuka, hiszen rajtam nem látszik, ő meg nem érez semmit és így nehéz igazán felfogni. :)

2013. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem mindenki akkor fogja igazán felfogni és nagyon örülni neki mikor már látható jelei lesznek!!! Az apukák épp ugy aggódnak mint az anyukák hogy minden rendben legyen,főleg az első trimeszterben!!! Aztán amikor kezzd gömbölyödni a pocak akkor jön a tudat:ÚR ISTEN ANYA LESZEK!! APA LESZEK!!! És ez hatalmas boldogság!!! Nekem is ő lessz az első, és már alig várom hogy látható jelei legyenek!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!