Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Nem akarom elvetetni!?

SOS Nem akarom elvetetni!?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú történet lesz, bocsi. Családi okok miatt mindig nyugtatókon éltem, legutóbb Frontint szedtem csak. Szeretnénk babát. És kismama vagyok. Azt mondták a Frontin 1 hónap alatt ürül ki. Novemberben voltunk együtt 19.-én, még akkor védekeztünk megszakítássl, de középidő körül voltam. November végén csináltam egy tesztet, negatív lett. December 2.-án megjött. Utána elmúlt, hazajött a férjem, és akkor már nem védekeztünk. (letelt az egy hónap bőven). Most január elsején csináltam tesztet, bár még nem is késett, és pozitív lett. Néztek hüvelyi UH val, petezsák méretét nem mondta, embriót nem mondott, és szívműködést sem.

14.-ére hívott vissza, akkor is hüvelyivel nézett, és hallottam a kis szívét, és az van írva papírra hogy CRL 6mm. Szívműködés detektálható. Grav.s. 5 (szerintem 5 hét 6 nap) Azt mondta a doki, hogy bár az utolsó menzeszhez ez stimmel, de mégis imádkozzon hogy decemberben fogant baba, mert a gyógyszer miatt lehetnek galibák.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek is kizárt e hogy novemberben estem teherbe?

És tud valaki valamit arról mit okozhat a babának ez a gyógyszer? Szerintem decemberi baba, és akkorra már jócskán kiürült a Frontin, de nagyon félünk. Hogy orvost váltok az biztos. Nagyon lekezelő volt.

Köszönöm a segítségeket, remélem kapok...


2013. jan. 18. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem decemberben fogant, nem hiszem, hogy gond lenne. Szerintem nem lesz baj.
2013. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha megtartod sok vizsgálatra kell menned de a frontin nem erös gyógyzser. majdnem egy lapon van a fogamzásgátló meletti terhességnek. szoval egy két vizsgálattal több lesz de ugy vélem ez nem kizáró ok és nem az élettel nem összeegyeztethető tényező

én megtartanám

2013. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! És szerinted akkor hamarabb volt peteérésem? Mert menzesz után pár nappal fogant nagy valószínúséggel. Dec. 9,10,11 körül. Ekkor voltunk együtt. Ezen is parázok, hogy nem pont középidüben voltunk együtt, és mégis sikerült. És ez az egy bizonytalanít el, hogy esetleg mégis november, mert akkor középidő volt, és csak megszakítással védekeztünk. Így is decemberre gondolsz?
2013. jan. 18. 09:38
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, én is így tudom. és megtartom, ez biztos. mert szeretem. de nem akarok neki rosszat... senki ne kerüljön ilyen helyzetbe.
2013. jan. 18. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig ne aggódj! Itt vagyok én aki Xanax mellett esett teherbe, mondjuk nem sokat 0.25 napi 2 szedtem, mikor pozitív lett a teszt abbahagytam, a pszichiáter mondta, semmi biokémiai kapocs nincs a 6-7. hétig, tehát semmi baja nem is lehetne bármit is szedsz addig be. Nekem sajnos a 17. héttől újra szednem kell reggel 0,25 este egy fél. De ettől jól vagyok, több orvos egyöntetű javaslatára szedem, mivel sokkal többet ártok, ha pánik rohamaim vannak, mint ez a minimális gyógyszer!!!! 32 hetes vagyok és minden rendben!!!! NEM LEHET SEMMI BAJA A BABÁDNAK! Tudod ezt én itt többször leírtam már, most megint előző évben volt egy babánk akit a 23. hétre kellett megszülnöm, pedig SEMMIT nem szedtem, egészségesen éltem, csak a terhes vitaminok, kiegyensúlyozottság, minden tökéletes és egyik napról a másikra megtelt a hasa vízzel....én azt mondom nem azon a frontinon múlik egészséges lesz-e, hidd el nekem!
2013. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát itt volt egy kismama akinek frontin miatt lett a picivel gond. Talán látja a kérdésed, s majd ír. A frontin egyáltalán nem egyenlő a foggátlóval hatásmechanizmusilag. Ha kérdésedbe beírnád magát a frontin szót, akkor akinek van tapsztalata ezzel kapcsoltaban sztem egyből írna.
2013. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy bármi baja lenne tőle a babának, ilyen korán még nem jutott a szervezetébe semmi a tiédből.
2013. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és az utsó is jól írja,ilyenkor még nem áll kapcsolatba a te szervezeteddel a pici!Egyébként tuti decemberi,ha nem volt szívhang még a legelső uh-n!

De dokit azt válts!

2013. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

olvastam ezt azt itt is. vagy szerencsénk lesz, vagy nem. de legalább azzal tudnám nyugtatni magam, hogy 1 hónap letelte után, tehát decemberi baba. iszonyú ez a lelkifurdalás.

ürülök, hogy nincs semmi gond, kedves xanaxos kismama :-)

szorítok nektek nagyon... és kicsit megnyugodtam a válaszodat olvasva.

2013. jan. 18. 09:53
 10/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! nem volt az elsőn szívhang, csak egy ici pici fekete pöttyöt láttam én, és azt hogy azt is nagyon nagyítgatva nézte. gondolom ha lett volna legalább megmutatja, és az embriót már én is látttam volna, de csak kicsi fekete foltot vettem észre.

mindenképp váltok, szerintem miatta van ilyen bűntudatom, egyébként eszembe se jutott volna hogy novemberben sikerült. 7 éve védekeztünk így megszakítással, és sosem voltam még terhes.

2013. jan. 18. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!