Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Nem akarom elvetetni!?

SOS Nem akarom elvetetni!?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú történet lesz, bocsi. Családi okok miatt mindig nyugtatókon éltem, legutóbb Frontint szedtem csak. Szeretnénk babát. És kismama vagyok. Azt mondták a Frontin 1 hónap alatt ürül ki. Novemberben voltunk együtt 19.-én, még akkor védekeztünk megszakítássl, de középidő körül voltam. November végén csináltam egy tesztet, negatív lett. December 2.-án megjött. Utána elmúlt, hazajött a férjem, és akkor már nem védekeztünk. (letelt az egy hónap bőven). Most január elsején csináltam tesztet, bár még nem is késett, és pozitív lett. Néztek hüvelyi UH val, petezsák méretét nem mondta, embriót nem mondott, és szívműködést sem.

14.-ére hívott vissza, akkor is hüvelyivel nézett, és hallottam a kis szívét, és az van írva papírra hogy CRL 6mm. Szívműködés detektálható. Grav.s. 5 (szerintem 5 hét 6 nap) Azt mondta a doki, hogy bár az utolsó menzeszhez ez stimmel, de mégis imádkozzon hogy decemberben fogant baba, mert a gyógyszer miatt lehetnek galibák.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek is kizárt e hogy novemberben estem teherbe?

És tud valaki valamit arról mit okozhat a babának ez a gyógyszer? Szerintem decemberi baba, és akkorra már jócskán kiürült a Frontin, de nagyon félünk. Hogy orvost váltok az biztos. Nagyon lekezelő volt.

Köszönöm a segítségeket, remélem kapok...


2013. jan. 18. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,akkor tuti decemberi...De ha novemberi lenne,ami így kizárt,akkor sem lenne semmi baj,még nem belőled él a baba!

Üdv!

2013. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A méglepény 6 hetes kor után kezd el tápanyagt közvetíteni, tuti, h kiürült! :) nyugi!
2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz semmi baj, nyugodj meg!
2013. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!