Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 9 hetes vagyok, de...

Még csak 9 hetes vagyok, de alig várom, hogy megszülessen a babám (első). Mivel üssem el az időt, hogy ne legyen olyan hosszú idő a vissza lévő idő?

Figyelt kérdés
Annyira várom már, hogy megszülessen, hogy a karomban tartsam. Ti hogyan várjátok, miket csináltok,hogy gyorsabbnak tűnjön az idő?
2013. jan. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Most keres vmi hobbit, nem tudom miket suertsz, de biztos van vmi :-)

Setalj sokat az nagyon jo... Aztan kesobb elkezdheted megvenni a ruhakat, agyat, babakocsit... De mar most is nezzegetheted a bababoltokat, menj be nezz szet. Az interneten is nezz utana mindenek, olvasgas a terhesegrol, szulesrol, babakrol... Tervezd meg a babaszobat...

Anyi mindennel el kell keszulnod, eszre se veszed es mar mehet oviba :-)

Kitartas! :-)

2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs ágyat csak nincs ekezetem :-)
2013. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagy, akkor lassan fog tellni az idő. Olvasgass a terhességről.

Ha dolgozol, akkor meg koncentrálj a munkádra.

2013. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Élvezd ki hogy még azt csinálsz amit akarsz. Olvass, menjetek moziba, étterembe, színházba, kirándulni. Élvezzétek hogy együtt vagytok kettesben a pároddal. Menjetek el utoljára ketten nyaralni. Élvezd hogy csak magadért vagy igazán felelős. Ha van hobbid, most csináld, mert ha meglesz a baba nem fogod tudni. Amikor megteheted, aludj ameddig akarsz, és akkor feküdj amikor szeretnél. Élvezd hogy akkor ehetsz, ihatsz, WC-zhetsz amikor te szeretnéd. Nézz végig egy filmet megszakítás nélkül. Menj el vásárolni, és nézelődj nyugodtan.


Ezeket mind jó időre elflejtheted ha megvan a babád. A gyereknevelés nem rózsaszín köd, hanem kökemény, igaz a legszebb meló. Soha többé nem leszel a magad ura, mert ő mindíg fontosabb lesz.

2013. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sokat olvastam a baba fejlődésével, gondozásásával kapcsolatban. De pl. a szoptatással, altatással kapcsolatban nem. Mikor megszületetett akkor kellett bújnom a netet és a könyveket. Így utólag már jobban felkészülnék ezekre is. Ja, meg rengeteget jártam baba boltokba, turikba...sok mindent be tudtam olcsón szerezni!:-)

Jó babavárást!

2013. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!