Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Legyek anyuka...

Viktoria.p kérdése:

Mit csináljak? Legyek anyuka vagy se?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok igen megtörtént barátommal a dolog (lehet most kurv*zni meg minden szerelmes voltam\vagyok és amúgy is oka volt) az oka hogy meg szeretném tartani a gyereket hogy édesanyámnak mindig meghalt a gyereke és lehet hogy ez az egy esélyem van ha ez öröklödöt..szóval megtartartsam vagy ne?

2013. jan. 28. 20:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
védekeztünk. nem, nem akartam
2013. jan. 28. 21:54
 22/33 anonim ***** válasza:
igazából a terhesség 6 hetétől kezdődik a hányinger vagy émelygés szédülés érzés .A kivonáság csak azután kezdődik amikor a 3 hónapos kort megéli a baba a kor indul meg a fejlődés olyan szakasza hogy mindent kívánsz.Persze ez eltérő lehet sok nőnél de nem akor kezdődik mikor még be sem ágyazódót rendesen.Szerintem ne képzelődj várd meg a tesztelést és akor lehet gondolkozni.Hányszor voltatok együtt mert ha egyszer igen kevés a százaléka de persze meg történhet.
2013. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
2x.
2013. jan. 28. 21:57
 24/33 anonim ***** válasza:
Főleg ha védekeztetek akkor elég kevés rá az esély. Negatív kommenteket nem szeretnél hallani, de ha butaságokat beszélsz akkor mi mást várnál? Ha még nem is késett a menstruációd, meg védekeztetek is akkor elég kevés rá az esély, majd akkor gondolkozz , hogy megtarsd e vagy sem mikor ott lesz a pozitiv teszt a kezedben.. De szerintem inkább arra koncentrálj, hogy ez jó db-ig ne történjen meg!
2013. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
igazad van,köszönöm!
2013. jan. 28. 22:00
 26/33 anonim válasza:
12/24 vagyok .az is lehet hogy csak beképzeled magadnak :D én olyan hipohonder vagyok hogy ha rosszul olvasom a szavatossági időt már megfájdul a hasam :D aztán álterhesség is lehetséges. reménykedjünk benne azért hogy nem lettél terhes.
2013. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
majd ha teszteltél írd meg mi van .Szerintem most pihenj és ne idegeskedj .Mert tényleg rosszul leszel.
2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
jojo:)
2013. jan. 28. 22:02
 29/33 anonim ***** válasza:

15 év...Az fiatal, de vegyük alapul, hogy nem te lennél az első.Először is, túl fiatal vagy. Viszont én azt tanácsolnám, ha mégis babát vársz, akkor ne vetesd el, mert ahogy már írták, az gyilkosság, főleg ha egézséges a magzat.

Ha a családod segít akkor akár meg is tarthatod, bár az életed fenekestül felfordulna, de egy gyerek áldozattal jár.Bár te is gyerek vagy még neked is élned kell a tinédzser éveket.

DE EZ CSAK HA TÉNYLEG TERHES VAGY!Várj és csinálj tesztet az a biztos.

2013. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ráérsz ezen gondolkodni, ha már biztos lesz, hogy terhes vagy. (Bár ha tényleg védekeztetek, nem valószínű.) Ha terhes vagy, beszéld meg anyukáddal, lehet, hogy tud segíteni az első pár évben, amíg befejezed a sulit. Tudom, sokan nem tartanak most normálisnak, de én úgy gondolom, nem vetetném el!
2013. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!