Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok....

12 hetes terhes vagyok. Tegnap szeretkeztem a férjemmel, majd nagyon kevés inkább rózsaszín vérzésem volt. Gyorsan megszűnt, azóta sem tért vissza. Remélem nem lesz baja a kisbabámnak. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az orvost és meséld el neki. Lehet, hogy behív vizsgálatra. Egyébként olyan oka is lehet, hogy kicsit hevesebbek voltatok és hámsérülés okozta a vérzést, másrészről ha orgazmusod volt, akkor a méhösszehúzódások miatt is lehet. Mindenesetre, ha máskor is lesz ilyen, akkor érdemes mellőzni a kiváltó tényezőt.

Most én is ebben a helyzetben vagyok: maga a közösülés nem jelent problémát, de az orgazmust kerülni kell. Nem kellemes, de még mindig jobb, mint ha egymáshoz sem érhetnénk a párommal...

2008. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.nekem ugyanez volt a problémám.és hiába vigyáztunk és csináltuk ovatosan felsértettük a hüvely falam.vettem sikositot.600 ft.nem drága és azota semmi problémám nincs.ilyenkor sokkal sérülékenyebb vagy belül .vegyetek ti is.és csak egy borso nagyságu pottyot kell a hüvelyedhez raknod.:D
2008. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!