Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy már kb.2...

Mitől lehet az, hogy már kb.2 hete állandóan éreztem az alhasi remegést, ma meg semmi?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Volt valaki hasonló cipőben? Ha eddig mindig éreztem, akkor most miért nem?
2009. szept. 4. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia kismami!Mármint ezt úgy érted, hogy tudatában vagy, hogy mozog a pici,és ez az a bizonyos remegés?Mert az nem derül ki.Nekem eleinte alig mozgott, viszonylag korán, 16 hetesen éreztem először a remegést alul, utána pár napig semmit sem.Majd hétről hétre erősödött a mozgása, pláne ha megemeltem a vércukorszintemet egy kis nassival:)Majd írd meg, hogy mit értettél remegésen, mert kíváncsi vagyok.Ne aggódj, ha valami baj lenne, rosszul lennél, lennének tüneteid, sajnos tapasztalatból mondom, mert már elvesztettem egy babát.Egy 24 hetes mami.
2009. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. A remegés alatt azt értem, hogy már a babát éreztem. A napokban viszont folyamatosan enyhült ez a remegés, és ma már nem is éreztem semmit. Ráadásul tegnap szúrt a köldökömnél pár percig este, de még utána remegett, emiatt nem aggódok. Kedden megyek 4D-re, de most úgy izgulok.
2009. szept. 4. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!1.vagyok ismét:Értem.De ne aggódj.Szerintem ez csak átmeneti, nekem is volt ilyen időszak, hogy 2 napig alig mozgott, és az sem kifejezett volt.Ráadásul nekem minden hónap elején van egy kis vérzésem is.Mégis jól van a baba.Olyankor annyira el voltam keseredve.Csokit ettem, hogy mozgásra bírjam őkelmét és sikerült is.Próbáld ki ezt.Bár tudom, hétvége van, esetleg a védőnő rád teheti még hétfőn a bébidopplert, mindenki megnyugtatására.Meleg is volt az utóbbi napokban, ez rengeteget számít.Az én babám pár napig egyáltalán nem mozgott, ha 40 fok volt.Jó egészséget kívánok Neked!
2009. szept. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A remegést ma sem érzem, de tegnap este és ma reggel néhányszor pöckölésszerűt éreztem. Remélem, az Ő volt, és nem csak bélmozgás.

Kedden megyek 4D-re, azt még megvárom, ezek a pici mozgások egy kicsit megnyugtattak, bízom benne, hogy ezek azok, amik a remegéseket felváltják, és csak azért nem érzem. Végülis nem hirtelen múlt el, hanem fokozatosan enyhült, én most csak erre tudok gondolni.

2009. szept. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!