Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brendon babaáruházban érdemes...

Brendon babaáruházban érdemes vásárolni? Tapasztalatok érdekelnének, árról és minőségről egyaránt.

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk gazdagok, sőt! A nagyobb dolgokat (kiságy, pelenkázó szekrény, sport babakocsi, gyerekülés...) mégis mind ott vettük. Semmivel nem volt drágább, mint máshol. Ettől olcsóbb csak használtan lett volna, első babának pedig nem akartunk használtat.

Tök jó, hogy a neten meg lehet nézni a dolgokat, h mi mennyibe kerül, mi akciós.

Szandit a lányom lábára pl. csak ott kapok mindig. És nem a legdrágábbat veszem! Sapkát rendszeresen vásárolok ott, mert nagyon jó minőségűek. Nézem a vásárban is, de hiába, meg sem közelíti. Akkor már inkább veszem a normálisat, még ha drágább is.

Szóval szerintem igenis érdemes néha benézni a Brendonba!

2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vetettük kiságyat 8000 Ft volt ,jó minőségű fenyő ágy.

Pelenka is volt jó áron és sok sok minden amire nem volt pénzünk de megérte volna.

Ami drága nem kell megvenni,ennyi.

2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 10-es! Ez az én magánvéleményem volt, a kérdező azt szűr le majd a válaszokból, amit szeretne, ugyanis neki válaszoltam!
2013. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!