Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyermekes anyukák nektek...

Több gyermekes anyukák nektek milyen a kapcsolatotok a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Mennyire törődik veletek? Mindig otthon vagytok vagy néha el tudtok menni kettesben valahová? Meglehet vele beszélni dolgokat? Sokat veszekedtek? Mennyire szorul irányításra a férjetek, vagy fontosabb döntéseket is meg tud hozni? Minden érdekel!

2013. febr. 6. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát akár magam is kiírhattam volna a kérdést, sőt, este majdnem ki is írtam egy ilyesmit.Elég feszült volt a tegnapi este(is).Gyerek több napja lázas beteg, nem alszunk éjjel, fáradtak is vagyunk stb...,

Szinte semmit sem törődik velem.Mindig itthon vagyunk.Három és fél éves fiam van, még soha! nem voltunk el kettesben, még csak vacsorázni sem.Ő persze már többször is volt vállalati buli, több napos kirándulás stb...Nekünk mikor lehetőség adódott sem mentünk el, mert hogy ne kelljen a gyereket másra bízni.Nagyon önfejű, túl sok dolgot nem tudunk megbeszélni, ő csak fújja a magáét.Hát egy biztos, irányításra nem szorul, sőt, túl önfejű, csak az a jó amit ő mond, hivatalos ügyeket intézi simán.

Nincs ölelkezés, kevés az eggyüttlét is, nincs közös érdeklődési körünk.Elmondhatom hogy magának való.És úgy érzem magam mint egy házvezetőnő,főzök, mosok, takarítok, gyereket nevelek, és mindezért két jó szót sem kapok, még így sem jó neki semmi, ha valami nincs a helyén akkor már szól érte, pedig tényleg egész nap pakolok szinte.Remélem ha találok munkát más lesz, mondjuk ő azt szeretné ha itthon ülnék, ő meg lenne a családfenntartó, de azért annyira nem keres jól.

Na, hát mi így állunk.Az a baj hogy ilyen az egész családja.Régen azért ennyire nem volt ilyen, vagy csak mivel dolgoztam nem vettem annyira fel a dolgokat.Nem tudom meddig fog ez így működni?

2013. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es (08.28-as)! Nagyon köszönöm, jól esett!

8-as válaszoló (08.25-ös)

2013. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es /08.28-as vagyok: nagyon szivesen
2013. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!