Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik szememmel nem látok...

Az egyik szememmel nem látok (gyerekkorom óta) a másik eddig tökéletes volt, most kezdem nem látni az apró betűket. Jelent valamit a szülés erőlködésénél, esetleg a jó szemem nem-e lesz rosszabb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy akinek már ilyen súlyos szemproblémái vannak, az mindenképp császárral fog szülni, épp amit te is írtál, az erőlködés stb. miatt.

Sógornőm is viszonylag erős szemüveget hord, de már neki is azt mondták, hogy károsodhat mégjobban a szeme, ezért császár.

Meg figyelj majd a cukrodra, mert ha magas lesz terhesség alatt, attól is romolhat a szemed.

2009. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szemproblémáid vannak, mindenképp egy szemorvostól kell véleményt kérni szülés előtt. Jobb, ha már előtt is kérsz egyet, aztán az utolsó hetekben, igy látja, ha valami romlott.
2009. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem -7-es és -9-es a szemem.A nőgyógyász elküldött szemészetre,hogy megvizsgálják a szemem.Nincs semmi baja,így a magas dioptria ellenére nincs akadálya,hogy természetes úton szüljek.
2009. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!