Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Rossmannos Facelle teszt...

Edit881208 kérdése:

A Rossmannos Facelle teszt tényleg nem megbízható? Halvány csík jelent meg 1 percen belül. Elhiggyem hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Tünet: utolsó menzesz egy hónapja; aktus: utána pár nappal; feszül a mellem, és érzékeny nagyon; 6 napja késik, de az máskor is szokott, mióta abbahagytam a gyógyszert (tavaly nov.)

2013. febr. 11. 16:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Remélem reggel is pozi lesz. Nekem az xepil megbízható volt.

Drukkolok.

2013. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem megbízható, de reggel tesztelj azért egy másik fajtával is. Drukk!:)
2013. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
csináltam reggel egy Gabrielt, és pozitiv lett :) nem akarom elhinni, csüt megyek dokihoz, sztem akkor fogok megnyugodni :)
2013. febr. 12. 08:13
 14/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot a babához. Én is ilyet szeretnék tesztelni. Vigyázz magatokra.
2013. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi, vigyázok, kívánom hogy neked/nektek is sikerüljön!! :) ami késik nem múlik, ne aggódj :)
2013. febr. 12. 13:32
 16/23 anonim ***** válasza:
Gratula, boldog babvárást! Majd írj, mit mondott a doki:)
2013. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Írok majd, nagyon izgulok, már beleéltem magam :)
2013. febr. 12. 14:49
 18/23 adriennjeni ***** válasza:
100%
Ne izgulj és semmiképpen ne stresszelj rá, én elkövettem a hibát és ,,elment''. 4 facelle tesztem lett pozitív és egy Clearblue 2-3 hetet mutatott. Az orvosi vérteszt és vizelet negatív lett. Ma reggel teszteltem Facell-el. erős pozitív lett. Reménykedem, idegesség nélkül! :D Csak NYUGI! Nagyon nagyon sok sikert a terhességhez és boldog babavárást!!!
2013. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Na a doki megerősítette, 5 hetes :) milyen vitamint ajánlanátok, ami nincs csillagászati áron és tényleg érdemes szedni?nekem a folsavat és a kálciumot ajánlották ismerősők...elég?vagy vmi komplexebbet ajánlanátok?köszi!
2013. febr. 18. 16:29
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok, jajj de jó:)

Én a Béres Gravidát ajánlom, de sose éhgyomorra vedd be. Azt hiszem a 30 szemes 2300ft körül van.Vigyázz magatokra és jó egészséges babavárást neked.Remélem én is örülhetek az én pozi tesztemnek hamarosan.

2013. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!