Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetesen meg elmehetek-e...

38hetesen meg elmehetek-e lagziba? Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
messzire kell menned? Én 37 hetes mentem egy családi összejövetere, 100 km-re a kórházamtól, semmi bajom nem lett, igaz nálunk volt a kórházi pakk, minden eshetőségre. Ha elfáradsz lepihensz, ennyi.
2009. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érzed magad? Milyenek a körülmények?

Én ha jól lennék, biztos elmennék. Jó kicsit kimozdulni, embereket látni, zenét hallgatni. Még finoman tánciznék is egyet, ha bírom.

Ha meg fáradt vagy, feküdj le, ha tudtok gyertek haza, ha nem , legyen előre lebeszélve egy hely, ahol lepihenhetsz.

De ha nem vagy jól, ne menj.

2009. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 38+5 hetesen voltam családi ebéden, estére megszületett a kislányom :)) de biztos nem a partitól indult be a szülés, ha nem keményedsz nincsenek zavaró joslók akkor szerintem simán élvezheted még egy kicsit a társasági életet- egy ideig úgyse fogod!

Könnyű szülést kívánok hamarosan!

2009. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én jól voltam, elmentem mindenhová, csak a tánc esett már nehezemre...

Ha jól vagy, miért ne mennél?

Csak legyen lehetőséged pihenni és ne fáraszd ki magad.

2009. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Most hogy ennyire "beharangozták" az influenzajárványt-én kihagynám a helyedben!

1. a sok ember/tömeg miatt

2. a higiénia-az ételek több kézen keresztül mennek át,mire hozzád eljutnak

Biztosan megértik majd és nem lesz harag belőle!

Üdv: 32.hetes KisPocak Anyukája

2009. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!