Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hastáncot elkezdhet 6 hetes...

Hastáncot elkezdhet 6 hetes kismama?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 22:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem kellene eröltetni!
2009. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
NEM!
2009. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Én azt hallottam hogy az egy olyan sportág amit egy kismama is elkezdhet! De erre szerintem orvos vagy védőnő tud biztosat! HA birod szuflával akkor szerintem semmi akadálya.
2009. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
jaj ne
2009. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Én hastáncoltam régebben. Az a véleményem, hogy alapvetően még jót is tehet. DE: szerintem vannak benne bizonyos mozdulatok, amik nem valók egy várandós nőnek! A gyors mozgások, a rázás egyértelműen ezek közé tartozik! A hastánc egyébként eredetileg termékenységi tánc volt, a nők egymás között táncoltak. Később alakult ki, hogy a férfiak szemeit gyönyörködtetik. Állítólag Buddha édesanyja szülés közben is táncolt. De biztos vagyok benne, hogy ilyenkor csak a lassú, finom mozdulatok a jók, és azoknak is csak bizonyos fajtái. Mielőtt belekezdenél, mindenképp kérd ki egy olyan hastánctanárnak a véleményét, aki ért hozzá, és lehetőleg ő maga is volt már terhes.
2009. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Van terhes hastánc! :) De a helyedben megkeresném azt, csak biztos kevesebb helyen van terheseknek.
2009. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Hat persze sooooottt!
2009. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én is hastáncoltam korábban, két évig. Kellemes mozgások is vannak benne, de amikor az ember lánya elkezdi tanulni, akkor erővel igyekszik a mozdulatokat csinálni, mert még nem érzett rá... amúgy hastáncolni hasizom nélkül nem lehet, bármennyire is úgy tünik, hogy ezek a leglazább mozdulatok. Én az első pár hétben felülni is alig tudtam (igaz, semmi hasizmom nem volt, ettől lett)... ha nem fáj nagyon a szíved érte, szerintem csúsztad el szülés utánra a hastáncórákat,akkor még segiteni is fog lemozogni az esetleges felesleget! Boldog babavárást kivánok!
2009. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én 7 hetes vagyok és tavasszal kezdtem el járni!

Most kérdeztem meg a dokimat, hogy mehetek-e ősztől továbbra is, azt mondta, hogy nyugodtan mehetek, csak ne emeljek és ne ugráljak! Ez a két tilos van.

Hasrászást nem fogok még csinálni, de a csipőkörzések és hasonló mozdulok jól fognak esni sztem!


Nyugodtan menj el, de szólj a tánctanárnak, hogy terhes vagy, ő is fogja tudni, melyik mozdulatot szabad, melyiket nem.

Nálunk egy lányzó az első heteket kihagyta, majd utána 8. hóig táncolt! ha jól esik, csináld, de várj még pár hetet a kezdéssel, most vagy a legveszélyeztetetteb korban! 8-10 hetesen megyek vissza én is!

2009. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
2009. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!