Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hastáncot elkezdhet 6 hetes...

Hastáncot elkezdhet 6 hetes kismama?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 22:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Gratulálok én is Neked. Sajnos az enyém már csak hajnalban és reggel szopik félálmában, azonkivül délután és késő este fejek olyan 100ml alatt, a többi tápszer. Nekem pszihésen van nagy szükségem valami olyanra amitől érzem, hogy élek, és szép vagyok. Nagy öröm a kislányom, mégis fojtogat az itthon a 78 éves anyóssal, a páromnak meg nagyon frusztrált.

2010. szept. 7. 11:28
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy éjjel nappal hurcolászni,ringatni kelljen a babádat,akkor ne kezdd el.Meg fogja szokni az állandó mozgást a hasadban,erre nyugszik csak majd meg,ehhez szokik hozzá.Ha beteszed a kiságyába,üvölteni fog.A másik pedig hogy én soha nem kísérteném a sorsot..ha eddig nem hastáncoltál,akkor ne most kezdd el.Találj helyette vmi kímélőbb szórakozást..Honnan tudod h mennyire erős a terhességed?Azt csak ha próbára teszed derül ki.S utána ha baj lesz,hogyan számolsz el a lelkiismereteddel?Én így voltam vele..jobb félni,mint megijedni.
2010. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
9%
Ja,és még most olvasom hogy már volt két vetélésed..már bocs,de te most komolyan gondolkodsz ezen a kérdésen..???A legszigorúbb ágynyugalom kell,min. a 12 hétig..Akarod te igazán azt a babát?Az ilyet én sosem értettem..most akkor döntsünk már,elfogadjuk h egy pár hónapig nem élhetjük a megszokott aktív életünket,egy cél érdekében,hogy legyen gyermekünk,vagy pedig nem foglalkozunk az egésszel,és igenis bebizonyítjuk h képes a mi szervezetünk ugyanarra,mint a terhesség előtt?
2010. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az én anyósom az ehhez képest tök fiatal:) Ő csak 45 körüli asszem... S anyum is csak 52..(én meg 25leszek pá
2010. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

pár nap múlva. Szóval ez jó igy. Gyere regizz a mamami.hu ra.Ott van olyan asszem hogy hordozós tánctanfolyam. Még nem olvastam bele de jó buli lehet.

(jó lenne párom is rávenni a táncra)

2010. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

13:09-es.

Tovább nem olvastad?Mert ha olvastad volna akkor látnád hogy már megszült és 4 hónapos a kislánya.

2010. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
De olvastam,de írta h már volt 2 vetélése,és az h sikerült megszülnie egy babát,még nem garancia semmire.
2010. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ja,látom h vmi 2009-es ez a kérdés...és h azt a kislányt szülte meg,akivel terhes volt.Elnézést a figyelmetlenségemért.Minek van ez kiemelve?Ez így megtévesztő..
2010. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ok csak azért írtam hogy gondoltam megtévesztett,de lehet hogy még mást is :-)

Gondolom azért emelte ki hogy aki erre a kérdésre válaszolt az lássa hogy megmaradt a 2 vetélés ellenére a babája és hogy végül nem kezdett bele a hastáncba.

2010. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

jaj, most tényleg erre van szükséged??

NEEEE!

2010. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!