Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hastáncot elkezdhet 6 hetes...

Hastáncot elkezdhet 6 hetes kismama?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 22:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Jól érzem magam, de tavaly 5 hetesen , januárban 10 hetesen volt vetélésem. Mindkettőt a stresz okozta - állítólag. A háziorvosom szerint, csak a séta és a hastánc amit ajánlani tud. Remélem, hogy a nőgyógyász is megerősíti ezt.

Mindnyájatoknak boldog babavárást!

2009. szept. 7. 20:36
 12/30 anonim ***** válasza:
32%

En nem tennem a helyedben en is igy jartam 2* de most hogy ismet terhes vagyok csak pihenest javasoltak es duphastont kellet szednem hogy ne veteljek el ismet.

szerintem ne tedd!

2009. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
93%
Szia! Az egyik csoporttársam októberre várja a picit és boldogan táncol velünk. Már van egy kislánya és előtte is táncolt már. Nyugodtan csinálhatod!!! (Amúgy könnyebb lesz a szülés:))
2009. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Úgy alakult, hogy Duphastont kell szednem. Azóta émelygek, fáradékony vagyok, semmire sincs energiám.

A természet válaszát elfogadtam. :)

Remélem most összejön a pici.

Minden kismamának boldog babavárást!

2009. szept. 17. 11:28
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, összejön a baby, szorítok Neked! Nekem van egy nagyon kedves ismerősöm, ő egészen a 9.hónapig hastáncolt (én egyébként 6éve táncolok). A babája már születése óta jár vele táncolni, mert imádja a zenét. Hihetetlen a kiscsaj! És a barátnőmnek soha semmi problémája nem volt amiatt, hogy babát vár és közben táncol, sőt, szerintem ez jót tett a későbbi kapcsolatukban is. Persze mindig érezni kell, hol a határ, és mi az a mozdulat, ami még jólesik. De hogyha megfelelő tanárt választasz, ezzel ő úgyis tisztában lesz!:)
2010. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

kKedves válaszolok!

Azóta van egy kislányom. Már 4 hónapos, 66cm és 7 kg. Nagyon ügyes, kiegyensúlyozott, mosolygós baba.

Nem mentem hastancolni, mert néhány hétig nagyon fáradékony voltam, aztán beköszöntött a hideg meg az influenza és nem volt kedvem és merszem utazni. Most szeretném elkezdeni.

2010. szept. 6. 11:14
 17/30 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben nem igazán ajánlott a mozgás.Viszont ha minden rendben van,akkor a második trimeszterben elkezdheted.Sok jót hallottam róla,állítólag,nem csak az alakod őrizheted meg vele,hanem a szülést is megkönnyíti.
2010. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 külön dolog a folytatás és elkezdés.

Ha eddig hastáncoltál, folytathatnád. De ha nem, NE most kezdj bele szerintem!

2010. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én a helyewdben nem tenném.

Pláne két vetélés után...akkor már igencsal veszélyeztetett kategória-


Ja, aki hastncolt baba előtt és nem hagyja abba, az teljesen oké. De elkezdeni nem ejánlott olyan sportot amit előtte nem tettél, pláne ami a hasaddal kapcsolatos, mármint annak mechanizmusával, mozgatásával..

Aki azt írja hogy nyugidtan kezdd el...csak óvatosan a felelőtlen tanácsokkal!! Kérdezd csak meg a dokidat.

2010. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok a kiscsajhoz.Én is elkezdeném a hastáncot... de az állandó szopik mellett szinte lehetetlen.

Az én kicsim is 4,5hós."Csak" 63cm ca és 5,7kg. De ő nagyon kicsin született.

2010. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!