Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok és tegnap...

18 hetes vagyok és tegnap ittam egy kis colát, és azt vettem észre, kb.3perc mulva, hogy a babám rugdos. Lehet hogy nem "ízlik"neki a cola?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukortól, édestől, buboréktól rugdos!
2009. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.azért nem fogom túlzásba vinni a cola ivást,csak megkívántam.
2009. szept. 7. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.azért nem fogom túlzásba vinni a cola ivást,csak megkívántam.:)
2009. szept. 7. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj ha néha megiszol ilyesmit amit megkívánsz :) Én mondjuk leszoktam erről mert az én kislányom is a szénsavastól (a sima víztől is) olyan bulit rendez odabent hogy én megyek a hasam után kb.

Ő már elég nagy is, úgyhogy fájdalmat is okoz ha így ugrándozik.

Tehát ha jót akarok, nem iszok ilyesmit :)

34 hetes

2009. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig csak a szénsavasat tudom meginni. Persze ásványvizet iszom.

Néha egy kis kóla nem árt, de ahogy írtad, nem fogod túlzásba vinni.

Azért kezdett mocorogni, mert a kóla megemelte a vércukorszintedet, amit persze Ő is érzékel, és a cukor mivel energia, beindult. :) Ezért javasolják a cukros dolgokat vagy a kávét uh-k előtt.

Sok boldogságot!

35 hetes kismami

2009. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak a szénsavast tudom meginni, kóla,ásványvíz vagy kinley. Nekem a legjobban az ásványvíztől bulizik odabenn (a kólától nem!), de ez nem jelenti azt, hogy nem tetszik neki. Azt úgyis észre fogod venni, ha a babád nincs oda valamiért, mert akkor nem kívánod azt a dolgot.


37hetes pocis

2009. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!