Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan anyuka akinek volt...

Van olyan anyuka akinek volt 1-2alkalommal darabos vérzése, és 1-2 napos sima vérzése a terhesség alatt, és egészséges kisbabát hozott a világra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Először 29 hetesen véreztem, egy hetet bent fogtak a kórházban, 1 órás infúziiót kaptam, más semmit...

Aztán véreztem még (soha nem darabosat) a 32, 34, és 36. héten.

Ezek után túlhordtam 8 napot:-)

2009. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erős volt a vérzésed vagy csak foltozás?
2009. szept. 7. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a 12 hét előtt volt 2x is 2-3 napon keresztül barnázásom, de semmi gondom nem volt utána a terhességem alatt és egészséges 3,6 kg-os kisfiam született.Szedjél Elevitet vagy valamilyen vitamint.Nekem akkor azt ajánlotta a nőgyógyászom.
2009. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sógornőm a terhessége elején nagyon erősen vérzett, biztosak voltak benne hogy a baba elment, de tévedtek :) Egészséges most 3 éves

Egy ismerősömnek a terhessége alatt volt vérzése, a kisfia egészségesen született most 2 éves

2009. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Egy kicsit megnyugodtam.Én veszélyeztetett terhes vagyok és nagyon szeretnénk a babát.Most jelenleg nincs vérzésem,de remélem nem is lesz.Eddig csak néha szedtem a vitamint,de mától minden nap szedek egyet.(Gravida van nekem).Ráálltam az gyümölcsökre és a 100%-os ívólevekre is.A zöldséget is eszegetem majd.Bízok!!!
2009. szept. 8. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!