Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban ilyen sok "becsúszott"...

Valóban ilyen sok "becsúszott" terhesség van? Sokan azt írják, hogy védekezés ellenére maradtak terhesek.

Figyelt kérdés
Tényleg ennyi baleset van?
2013. febr. 17. 06:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ebben csak a hormonos spirált látom. A mentes spirál (amilyen nekem volt) az hány %-os lehet? 1-es.
2013. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ennyit offolok, de az implantátum az mi? Látom 0%-os, ezzel talán még én sem esnék teherbe:D

Felvilágosítana valaki? Köszi:)

2013. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Az implantatum az a bor alá ültetett lassú felszivodasu hormont tartalmazó eszköz, leginkabb pálcika formájú. A hormontartalmu spirálból nem láttam a listán, valószínűleg picit jobb, mint a sima.
2013. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van 10 es. Nem olyan könny mert így soknak tűnik a lehetőség de nekem pl. az összes hormontartalmú kapásból kiesik az injekción át a tablettától a hormonos spirálig , a sima spirál- meg szintén nem egy ismerősöm van aki amellett termékenyült meg aztán volt aki elvetélt volt aki megtartotta de egyik sem egy olyan dolog amit szeretne az ember ha egyszer védekezik.
2013. febr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező, én most várom a 4. babámat, aki védekezés mellett besikerült. Nem terveztük, de felvállaljuk, mert nem tudnék abortuszra menni! Gyógyszer mellett lettem terhes, biztos, hogy pontosan szedtem, tuti, de azt nem vettem figyelembe, hogy egy torokgyulladás miatt kapott antibiotikum valószínű csökkentette a hatását.

Nekem a 3 gyerek is könnyen összejött, akkor amikor kellett, tehát valószínű, hogy elég termékeny vagyok...

Na hát ezek után én úgy gondolom, ha megszülöm ezt a picit, utána petevezeték elkötést kérek, mert csak ezt látom 100%-os megoldásnak.

Sajnálom azokat, akik a becsúszott babát elvetetik, mert számomra ez önmagában nem indok, ha nincs valami súlyos probléma, hogy pl. beteg lenne a baba, vagy olyan anyagi körülmények között vannak, hogy nélkülözne stb.

Sajnos én is sok ilyen balesetről tudok, nekem 3 munkatársam is ment a közelmúltban abortuszra, mert második, harmadik stb. gyereket nem akart. És hány olyan van, aki titokban tartja!

2013. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Köszönöm 13-as. Ezt ki kéne próbálnom szoptatás után. Mennyibe kerülhet, mindenhol elérhető?
2013. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
54%
A spirál melletti vetélésről anyit, hogy én is véreztem és mondta a doki, hogy valszínű vetélés lesz a vége. Mert hiába ágyazódott be a magzat, attól még a spirál fent van, az küzd, hogy kidobja a szervezetből a magzatot. De nekem megmaradt a kis drága, úgy látszik igazi survival:D Annyira szeretem, alig várom, hogy megszülessen:)
2013. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk megszakításos védekezés mellett jött össze a kicsi lakóm,nem számítottam rá hisz 6 éve így védekeztünk,de ha jönni akart hát jöjjön úgy is 3-mat terveztünk csak nem ilyen gyorsan ...viszont azt nem tudom hogy védekezzünk ez után mert 4 az már nekem sok(k) lenne,azon gondolkoztunk hogy apa elkötteti magát,ez nem butaság ugye???talán ez add 100 % védettséget???:)
2013. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom az arat, de biztosan nem olcsó, hiszen több évre szól , gondolom annak megfelelően van bearazva is..... Nőgyógyászt kell megkérdezni. En személy szerint tablettát használok, mar nagyon régóta, nem volt becsúszott terhességem.
2013. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Köszi a segítséget, meg fogom érdeklődni!


Hát utolsó, semmi nem 100%. Szerintem ha már elköttetés, akkor any-apa egyaránt ivartalanítva legyen, úgy a tuti;)

2013. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!