Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem rettegtek pocakosan,...

Ti nem rettegtek pocakosan, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Én borzasztóan.Mondja,h szeret meg h kíván(klion kúrán vagyunk)meg minden.De azt érzem,h ahogy gömbölyödök,nem úgz érzi,csak mondja,h vígasztaljon vele.Egy ideje nem is szexeltünk és még nem is fogunk.Nem tudom,ki fogja-e bírni mert már nagyon kinlódik.Én meg ezen idegeskedek,mikor elmegy dolgozni(állítólag),h kivel mit csinálhat.Néha mikor felhívom tök csönd van,és úgy bírja felvenni mintha zavarnék.Szoktam kérdezni tőle,zavarok-e de mindig azt mondja nem.Nem beszélgetünk sokat,szine semmit.Mondogatom,h beszélgessünk,erre ő,miről?Bármiről,csak ne abból álljon a nap,h fekszik és tv-zik.
2013. febr. 19. 11:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos pocak nélkül is +csalhat bár kit a párja :-(
2013. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szép lenne ,ha pont akkor csalna meg, amikor a gyerekét várom. Ezzel előre számolni kell a baba tervezésénél, hogy ez lehet.Aki ezt nem tudja tolerálni, annak kár a gyerek és nagyon önző.
2013. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Mióta vagytok együtt? Neked kell ismerned, hogy megbízható-e vagy sem. Egyébként ha nem szexeltek, attól még neki lehet örömet okozni, pl szájjal vagy kézzel. Mi a férjemmel november 4 óta nem szexeltünk, mert véreztem a terhesség legelején, és letiltottak róla. De időnként kielégítem a férjem kézzel-szájjal, és akkor lvan egy ideig. Mi 12. éve vagyunk együtt, még soha nem csalt meg, még csak kétes helyzetbe sem került ez idő alatt, így én tudom, hogy nem egy szexmániás, és nem fog más nő után szaladgálni, ha pár napig nincs semmi. Legalábbis én ilyennek ismerem, és mivel nem adott okot rá, igyekszem nem féltékenykedni, és nem idegesíteni magam ilyen gondolatokkal. Természetesen én is szoktam féltékenykedni, meg rosszra gondolni, de ezt általában nem mondom neki, csak ha nagyon ki akar törni belőlem. Ilyenkor próbálok keresztkérdéseket is feltenni neki, figyelem a reakcióit és a válaszait, és ebből én ngyjából ki tudom zűrni, hogy hantázik-e vagy nem. De mondom, szerencsére nekem még 12 év alatt nem igazán volt okom kételkedni benne. De alapjában, mivel nem ülünk mellettük egész nap, és nem látjuk mit csinálnak, csak az marad, hogy megbízunk bennük.
2013. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Bár milyen meglepő a pasiknak is egy hatalmas dolog, hogy apák lesznek, és jobban félnek mint mi, csak nem mondják. Hatalmas felelősség ez számukra. Most már nem csak a feleségről, de a gyermekről is gondoskodniuk kell. Egyrészt, szerintem ne féltékenykedj, tudom a hormonok meg minden, de akkor is hagyj neki időt, hogy megeméssze a dolgot. A beszélgetés ne számonkérés legyen, próbálj meg elfogadó lenni és értsed meg az ő érzésit is. A férfiaknak fontosabb a szex , mert nekünk nőknek ott vannak a hormonok amik segítenek ezt a 9 hónapot túlélni, de a férfiak semmi segítséget nem kapnak a természettől. Kényeztessed, udvarolj neki, és legyél partner abban, hogy a vágyai kielégüljenek.
2013. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe se jutott, pedig el voltunk tiltva a szextől...de ettől neki még jó lehet, hogy nekem nem lehet...úgyhogy én megszeretgettem őt :)


Egyébként vannak olyan férfiak, akik nehezebben viselik a pocakot, nem tartják szexinek, de ezzel nem tudsz mit kezdeni. De azért beszélni lehet róla, összebújni, kezdeményezz te, lehet hogy utána könnyebben megnyílik, mert így csak eltávolodtok egymástól, és a babának sem jó, ha állandóan aggódsz...

2013. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy már írták előttem is, nem csak vaginálisan lehet kielégíteni a párod...
2013. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

ez is egy olyan parahinta, amibe nem szabad beleülni!


én elég sokat meztelenkedtem előtte (pl sokszor fürödtünk együtt), hogy lássa, miként változik a testem, miközben a gyermekét hordom a szivem alatt.

és azért, mert nekem nem esett mindig jól a szex, attól még nem gondoltam azt, hogy akkor ne kényeztessem őt, ha értitek, mire gondolok ;)

2013. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ezen ne agyalj. Ha szeret, várja a babát nem fog megcsalni. Mi lombikot csináltunk végig kétszer, mindkét babánál voltak nehézségek, végig nem szeretkezhettünk. 40+6 hét. Majdnem egy év:) Mégis ő szerette volna a másodikat is. Nehéz volt persze, én is kívántam, ő is engem, de a gyerekeket még jobban szerettük volna.

Ha meg megcsal akkor ennyit ér.

2013. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A beszélgetés nem újkeletű,máskor is ilyen volt,csak nekem hiányzik a duma.Mivel jelenleg kupot használok ő meg szedi a tablettá. Nem elégíthetem ki szájjal.A szex csak most e miatt maradt ki.Azt mindig mondja,hogy már úgy várja,h.nagyobb legyen a pocakom,meg,h.szexi vagyok így is,h.még csak kb a felfújódás látszik rajt.Nem tudom mit gondoljak.
2013. febr. 19. 12:05
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem. Mondjuk a leírásod alapján nekünk a viszonyunk is másmilyen, a párom mindig megdicsér esténként, amikor lefekvéshez készülődve lát meztelenül és látom rajta, h őszintén szépnek lát (még nincs hatalmas pocakom, viszont mellben erősödtem nem is keveset, úgyhogy érzem, h őszinte :-))


az én párom is sokat dolgozik és vannak napok, aamikor látom, h fáradt és csak bambulna magában a számítógép előtt, aztán bezuhan az ágyba. ilyenkor nem szólok, hagyom, hadd pihenjen. persze azért is kezelem jobban a dolgot, mert nem ez a jellemző, más napokon meg sokat beszélget velem és csinálunk közös programokat is. Szerintem igenis próbálj meg beszélni a pároddal. nem jó, h így elmentek egymás mellett, muszáj volna tisztázni a kétségeidet. Az is ártalmas, h a megcsalástól rettegsz, ezt is mindenképpen tisztázni kellene vele is és magadban is(!). nem tudom, mennyi ebben a realitás, de ha így érzel, akkor nem szabad elmenni emellett, függetlenül attól, h melyikőtök (te v a párod) indikálja. önmagában a terhesség szerintem nem indokolja a féltékenységet részedről, sőt. én azt veszem észre a páromon,h még jobban siet haza, mint eddig és napközben is sűrűbben hív (egy picivel, mert amúgy is sokat telefonált)

2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!