Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint szedjek...

NyuszNyusz21 kérdése:

Milyen terhes vitamint szedjek? Ma derült ki teszt alapján, hogy terhes vagyok. Eddig nem szedtem vitamint, de úgy gondolom, hogy most muszáj leszek. Nem tudom hogy melyik miért jó, ha mondanátok pár olyat ami olcsó, de jó a babának

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Elszaladtam a patikába és vettem egy Grvaidát..ha sokan mondjátok csaknem lehet rossz.

Patikában is megkérdeztem,azt mondták hogy végülis árválasztó mert mindegyik jó.

Elkezdem a Gravidát,max veszek kisebb kiszerelésben :D


Amúgy "ha" nem válna be,akkor nem lesz gond ha átállok másra?

2013. febr. 20. 16:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez "csak" vitamin, nyugodtan válthatsz, ha nem jön be. Én az orvosom tanácsára LadeeVit-et szedtem a tervezéstől egész mostanáig (még szoptatok). Soha semmi mellékhatása nem volt, összesen 5 kg-t híztam az egész terhesség alatt.
2013. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!