Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél a család egy bizonyos...

Akiknél a család egy bizonyos nemű babát várt, de mégsem az lesz/lett a baba, nektek is rosszul esett ha nem olyan örömködve fogadták a hírt?

Figyelt kérdés

Mikor kiderült hogy nem olyan nemű lesz a baba mint vártak akkor (főleg anyukámon) látszódott hogy csalódott volt, a videó sem érdekelte annyira....miért kell egy bizonyos nemű gyereket várni ???

oké hogy elfogadják majd ha megszületik és megszeretik de nekem akkor is rosszul esik ...


azóta is folyamatosan mondja hogy áh...biztos lány lesz !!! ....kiborít ezzel......


férjem is inkább lányt akar de ő jobban kezeli a dolgot ....


nálatok hogy volt ???


2013. febr. 21. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia. én nagyon fiú párti vagyok, de mondtam ha kislány akkor is ugyan úgy fogok neki örülni, csak egészséges legyen :) . a párom inkább lánypárti, de mikor megtudtuk hogy kisfiú , azt mondta , hogy ez nem kívánságműsor, és azt hogy ne legyen semmi baja. imádom őket!!! De a család többi tagja már nagyon bosszant hogy mindenki azt mondj hogy lány lesz. pedig már tudjuk hogy fiú, de mégis erőszakoskodnak azzal, hogy elnézte a doki és bizos lány. nem örülnek hogy fiú!!!! én meg le... rom . Ha pedig tovább bosszantanak kitörök mint egy vulkán, de azt senki nem fogja díjazni.
2013. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Mi a parommal ugy ereztuk lanyt szeretnenk jobban, de mikor kiderult hogy kisfiu ugyanugy orultunk, sot mostmar el sem tudnank kepzelni, hogy lanyunk legyen. Mikor anyukamnak mondtam, azt mondta, hogy aaa, biztos lany lesz! (mert mar van ket fiu unokaja a tesoimtol es lanyt szeretett volna). Nekem is nagyon rosszul esett, miutan a masodik uh utan mar biztosra mondtak a fiut es o meg mindig hajtogatta hogy lany lesz! Aztan elmagyaraztam neki, hogy ne mondogassa ezt mert nekem nagyon rosszul esik... Aztan persze megertette es mondta, hogy imadni fogja, ha fiu, ha lany!

Szerintem Te is probald megertetni a csaladdal, hogy neked ez rosszul esik es oruljenek es szeressek barmilyen nemu is lesz! :)

2013. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, jó olvasni hogy sokan vagyunk ebben a cipőben. Nálunk egy lány, egy fiú van, most fiú jön. Anyukáméknak teljesen mindegy, ők örülnek így is úgy is. Anyósoméknak 2 lányunokájuk már van, mégis lányt akartak. Még nem tudtuk a nemét, már elkezdték mondogatni, hogy remélik, lány lesz. Én mondtam, hogy fiú, érzem. Mikor megtudtuk, hogy fiú, anyósom nem bántott meg, de apósom nagyon közönségesen mondta, hogy ne már, megint? Reméljük, elnézték. Mondtuk, hogy biztosan az, nyugodjon bele. Mire ő: Jaj, ne. De én még emlékszem, mikor a sógornőm a második lányát várta, hogy azt mondta neki, reméli, fiú lesz. Érdekes dolgok ezek, pedig nem buta emberek, tudják, hogy ezt nem mi döntjük el. Furcsa érzés nekem is, elkezdtem gondolkozni rajta, hogy akkor most az én fiam kevesebbet ér nekik, mert fiú?
2013. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!