Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 6-7 hetes terhes...

Töröklany kérdése:

Vannak itt 6-7 hetes terhes kismamak? Ha igen hogy vagytok? Voltatok mar orvosnal?

Figyelt kérdés

en elvileg most vagyok 6 hetes terhes van sok pozi teszt

holnap megyek ultrahangra es remelem nem csak babat de sziv hangot is hallhatunk!

nektek volt a 6. heten sziv hang?

nagyon izgulok de közben meg majd kiugrok a börömböl a boldogsagtol!


2013. febr. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 11 hetes vagyok, de frissek az élmények!! Én amikor elmentem, azt gondoltam, kb 4 hetes vagyok, erre mondták, hogy hat hetes vagyok! Ők az utolsó havi menszi, első napjától számítják! Nekem még 6 hetesen nem volt szívhangom, de 8 hetesen már igen! Én is izgultam nagyon, tesztem volt, de azért úgy vártam, hogy az orvos is igazolja!! Olyan izgis ilyenkor!! Sok sikert, írj a fejleményekről! (nem tudom korház függő-e, de nekem 6 és 8 hetesen is hüvelyi ultrahangot csináltak)
2013. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia.En ma vagyok 6hetes és 4napos:-)

4hetesen megvéreztem picit,pár nap után elmentem dokihoz kiirt UH-ra akkor voltam 5hetes 1napos,csak üres petezsákot látott,visszahivott 1hétre 6hetes 1naposan,ismét üres petezsákot látott,igaz méretileg nagyobb volt mint elöször.utána vissza hivott 3napra rá,tehát 6hetes 4naposan,és már láttam a babát és a szivmüködését is.Ezt azért irom h látsd h 3 nap alatt is "csoda tud történni:-))Boldog babavárást!

2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 v-f.m. ***** válasza:

Sziasztok!

Én pont ma vagyok 7 hetes, de csak jövőhét szerdára kaptam időpontot a magándokimtól. Már annyira várom, hogy meghallhassam a picikénk szívdobogását, és persze jó lenne már a dokitól egy visszaigazolás, hogy minden a legnagyobb rendben van! :) Mindenkinek nagyon boldog babavárást! :)

2013. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

en 5+5 hetes vagyok az elvileg a 6. terhessegi het!

a doktor az ultrahangon nem latott semmit vert vett ma meg megint vert vesz hetfön ha emelkedik a hcg hormon kiallitja a kiskönyvet!

de en kezdek ketsegbe esni most akkor van terhesseg vagy nincs? 3 testet csinaltam mind egyertelmüen pozitiv de akkor az ultrahangon miert nem egyertelmüen latszik?

en ezt tenyleg nem ertem!

2013. febr. 22. 17:48
 5/6 v-f.m. ***** válasza:

Kedves kérdező!


Petezsákot sem látott a doki? Vagy megvastagodott méhfalat? Vagy valamit?

Amúgy ne stresszeld magad, mert egyikőtöknek sem tesz jót. A teszteknél nagyon ritka az állpozi teszt!


Ahj én meg már úgy várom a szerdát, mert akkor megyek először Uh-ra, meg doktornőhöz is! :) 7+3 hkm

2013. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először én 5 hetesen mentem, nem látott semmit, visszahívott egy hét mulva és a petezsák befigyelt, 2 hét mulva szívhang is volt! Nyugiiiii! :)
2013. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!