Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglepetés a baba neme, más...

Meglepetés a baba neme, más is van így?

Figyelt kérdés

Saját döntés, vagy így alakult?

Nálunk így alakult, voltam több helyen és dokinál...

19.hét fiút mondtak

27.hét másik doki, másik hely:lány mondott

36.hét oldalt feküdt a baba, véletlenül sem látni...

Tudom nem sok van vissza, de olyan fura a mai világban- pont mi nem tudhatjuk.

Mellette nagyon lányos megérzésem van, ezt hozzáteszem....csak nem akarom beleélni sem magam, mert lehet nem jól érzem.

Másnak tapasztalat? járt vki így?



2013. febr. 22. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok és bizony az én babám sem mutatta még magát meg. a 12 héten kupi volt a lába között amikor orvosnál voltunk akkor meg felhúzta a lábát. Talán két hét múlva kiderül.

De legkésőbb szüléskor kiderül.

Mi annak ellenére, hogy tudtuk a 12dik hét óta, hogy lányunk lesz azért készültünk fiú névvel is és bizony vettünk néhány uniszex ruát is biztos ami biztos alapon. :) Babakocsi bár mi azt egyáltalán nem használtuk + a többi kiegészítők is olyan ami akár fiú és akár lány is használhat.

2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló volt...nekem a 12 hetesen lányt mondtak (ez volt az első ahol megmondták, nődokinál), a 16 hetesen szintén lányt (ugyan ott), a I. SOTE-n (más helyen) fiút (ezt biztosra mondták, szinte 100%ra) a 21 hetesen megint lányt a nődokim. jövőhéten lesz meg a magzatvíz abból már tutira meglesz...remélem, nekem is lány megérzésem van...de kitudja már...
2013. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Én tudni akartam,mert mindenképpen kislányt akartam,és úgy gondoltam,ha fiú,akkor lesz időm megemészteni.Kisfiú,egyértelműen 2 helyen is ezt mondták,ezt 5-6 hete tudtam meg és mostmár örülök neki,hisz tök komoly kimondani,hogy fijam lesz :)
2013. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Semmi ördöngős nincs a fiúkban, nekem is lány után jöttek a fiúk, de már a kórházban megtanultam a pelenkázást. Náluk nem is kell olyan kínosan ügyelni a higiéniára, mint a láynoknál. Az egyetlen veszélyes, hogy pelusozás közben álló kukaccal szembe tud pisilni, na az nagyon kellemetlen! :-)
2013. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


(13-as vagyok)

Köszönöm!Valóban attól féltem mit kezdek majd egy fiú gyerekkel,mert világéletemben kislányokat babusgattam,fürdettem és pelenkáztam,de gondolom ugyan az az eljárás.Csak ez a fütyi téma aggaszt még most is....Nem nagyon tetszik a gondolat,hogy majd nekem kell húzgálni a fütyijét.....

Igen,azt mondták,hogy vigyázzak majd,mert "becéloz" a babám pelenkázás közben :) :) :)

2013. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!