Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie? Gondolok itt azokra akiknek nehezen ment.

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Első baba az 1. hónapban, a második 3,5 év várakozás után fogant, amelyik hónapban eszembe sem jutott hogy baba lehet, gyógyszert szedtem stb... persze hogy pont akkor jött:)
2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk a 2. hónapban jött össze, de 2 barátnőm is van, akik 10 illetve 22 hónapja próbálkoznak, de eredménytelenül.

Azt tudtam javasolni nekik (és neked is), hogy próbálj meg egészségesen élni: 0 cigi, alkohol; kerüld a stresszes helyzeteket és szedjél terhesvitamint (én Femibion 800-at szedtem terhesség tervezésénél) vagy sima folsavat (Dr Wohlman Pharma-s folsav pár száz Ft volt). És egyél minden nap minimum 1 gyümölcsöt és 1 zöldséget. És persze mozogj sokat, hogy jó kondiban legyél.

Szorítok neked! :)

2013. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Elég furcsa, hogy ennyire le lettem pontozva. Igazából próbáltam pozitív energiákat küldeni azoknak, akik vágynak a babára, de még nem sikerült nekik. Akik ilyen negatívak, azok ne csodálkozzanak, hogy nem válassza őket egy kis lélek sem. Szomorú vagyok, de többieknek a továbbiakban is drukkolok.:-)
2013. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontozhattak le,nekem nagy öröm hallani ha valakinek sikerül a baba.És főleg hogy nem vagyok elkésve a gyerekvállalással.A pozitív gondolkodás sokat segíthet csak ennyi idő után már nehezebb pozitivan gondolkodni. De azért igyekszem :)
2013. febr. 26. 11:28
 15/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!Akiknek még nem jött össze,remélem sikerülni fog.Én mára várom a pajzsmirigy hormonokról az eredményeket,azután meglátjuk hogyan tovább.
2013. febr. 26. 11:31
 16/23 A kérdező kommentje:
A THS 4,86.Remélem csak ez a gond,majd meglátom mit mond a doki.
2013. febr. 26. 14:40
 17/23 anonim ***** válasza:
5,5 év után estem teherbe, a férjem 41, de nem gondoltam soha hogy ez gond lehet.
2013. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én sem, itt hívták fel rá a figyelmem,hogy miért nem nézetem meg.
2013. febr. 27. 20:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Azóta neten is utána néztem,és nagyon sok helyen írják hogy akadályozza a teherbe esést a magas TSH érték.Most reménykedek hogy ha ezt beállítják,lesz baba!
2013. febr. 27. 20:21
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a 20. hónapban sikerült. Mi 1 év sikertelen próbálkozás után mentünk orvoshoz. A 3. Clostilbegytes hónapban fogant.
2013. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!