Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május közepe-vége felé szülő...

Május közepe-vége felé szülő kismamik, mibe hozzátok haza a babát? Hogy tervezitek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én május 17re várom a kislányomat,sokat gondolkoztam már ezen.ha ilyesmi idő lesz mint most,akkor Van egy nagyon kis aranyos eggyütese,kis rózsaszin fehér csikos rugdalozó,hozzá egy kis kötényruha féle,alá egy body,rá egy kis kardigán,vagy ha nem szükséges akkor csak takaróba betakargatni.Kis sapi a fejére.Te hogy tervezed?
2010. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy vékony, hosszú ujjú body, plus kis rugdalózó, kis zokni, és pólya.
2010. márc. 24. 16:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a sapi nem maradhat el. :) És május 20-ra várom, kisfiú.
2010. márc. 24. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
én 24ére várom a fiam.arra gondoltam,ha olyan meleg lesz,mint tavaly,hogy napkrém kellett az akkor 7hónapos fiamra,akkor egy rövid ujjú body egy hosszú ujjú hálózsákszerű valami,ami szintén pamut.a hordozóba most kaptunk egy közép vastag zsákot.vagy azt vagy egy vékony pléddel takarom be,meg egy vékony cérna sapi.ha esetleg hűvösebb,esősebb lenne,akkor a hosszú ujjú rugi,egy kordbársony kabátka,sapi és a zsák meg a takaró együtt
2010. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén május 20-ra várom és kisfiú! :) Azt mondják az időjósok, hogy május közepétől szinte nyári meleg lesz, szóval attól függ, hogy mikor szeretne jönni a kisfickó...de én is nagyjából úgy öltöztetném, mint te!

Nagyon boldog babavárást!

2010. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Hol fogsz szülni kedves utolsó válaszoló? :)
2010. márc. 24. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az utolsó válaszoló vagyok,Kecskeméten :)

2010. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!