Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmondtátok a férjeteknek/p...

Ti elmondtátok a férjeteknek/párotoknak, hogy aranyeretek lett?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl intim dolog? Esetleg visszataszító?

2013. márc. 1. 13:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

le lehet itt pontozni mindenkit,de ez egy akkora buta kérdés!!!!! gondolom aki már eljut a párjával arra a szintre h babát vállaljanak,akkor gondolom A-tól Z-ig ismerik egymást és nem pont egy aranyér lesz az amit el fogok előle titkolni

ez most kb olyan dolog,h akkor a párod sosem vett még neked tampont vagy betétet?


egyébként meg ha már nem éltek aktív szexuális életet(gondolom kismama vagy)akkor meg úgyse látja....de azt hiszem te ma már tettél fel erre vonatkozó kérdést

2013. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Hűha , lepontozol mindenkit, aki szerint a férj az első akinek mindent elmondunk? Mit mondja, elég sivár életetek lehet.
2013. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem, még sosem vett nekem tampont, de tudja, hogy használok.

Kismama vagyok, de attól még aktív szexuális életet élünk.

Kérdést tegnap tettem fel ezzel kapcsolatban, hogy mi a teendő. Azóta sem "dolgoztam fel", hogy aranyerem lett.


A lepontozást meg be lehet fejezni szerintem, mert mindenki normális válaszokat írt!

2013. márc. 1. 14:02
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Rosszul érzem magam, hogy aranyerem van, és örülök, hogy beszélhetek erről a témáról valakivel, arc nélkül. Eszembe sem jutott lepontozni senkit, mivel itt nincs hasznos vagy haszontalan válasz...
2013. márc. 1. 14:04
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan beszéld meg a férjeddel. Sokkal jobban fogod magad érezni. Vegyél kenőcsöt.
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Igazság szerint keddig nem találkozunk egy munka amiatt. Telefonon meg nem jelenteném be neki a hírt...

Azt meg nagyon sajnálom, hogy továbbra is mindenki le van pontozva aki ide ír. Nem igazán értem, hogy miért...

2013. márc. 1. 14:16
 17/27 anonim ***** válasza:
Hány hónapos vagy?
2013. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
31 hetes
2013. márc. 1. 14:18
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Rostokban gazdag ételeket egyél (szárnyashús és teljes kiörlésű gabonát) ezeknek magas a cinktartalmuk és így segítik a gyógyulást.

Naponta kétszer vegyél ülőfürdőt, meleg víz a kádba (de ne legyen túl forró, mert az sem jó, sőt!) és húzd fel a térded magad felé ameddig csak tudod, ezzel serkented a vérkeringést + ha fáj akkor azt is enyhítheted:) Ha előrehaladott állapotban van már az aranyered akkor az ülőfürdőbe szórhatsz keserűsőt és ha végeztél az érintett területet kend be körömvirág krémmel!

Olyan wc papírt vegyél mostantól ami sok rétegű, minél puhább annál jobb és nagy dolognál figyelj arra hogy ne kelljen nagyon erőlködnöd. Ebben is segítenek amúgy a magas rosttartalmú ételek, az ha sok vizet iszol illetve gyümölcslevet.


Remélem segíthettem és hamar el fog múlni, a férjed előtt pedig ne szégyelld! :)

2013. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyébként ez a lepontozás tényleg undorító, de mostanában rengeteg kérdésnél a hasznos válaszok teljesen le vannak pontozva, úgy látszik valakinek a piros kezecske nyomogatása okoz örömöt..
2013. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!