Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmondtátok a férjeteknek/p...

Ti elmondtátok a férjeteknek/párotoknak, hogy aranyeretek lett?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl intim dolog? Esetleg visszataszító?

2013. márc. 1. 13:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Féltem is nagyon a nagydologtól! Viszont lehet, hogy hetekig így éltem, mármint aranyérrel, csak nem tudtam róla, mert nem okozott panaszt.
2013. márc. 1. 14:45
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul érzed magad miatta, jobb, ha meg tudod osztani valakivel. A sajnálattól is hajlamosabb magát jobban érezni az ember :)

Talán először kinevet, meg megkérdezi, hogy mi az, de nem kell ezt felvenni.Meg egyébként is, el fog múlni.

Vagy szerinted cikibb ez, mint amikor a párod előtted pukizik? :)

2013. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hááát lehet, hogy fura pár vagyunk, de még nem pukiztunk egymás előtt :) Pedig nem 1 hete vagyunk együtt... Viszont neki voltak már igencsak ciki dolgai és az igaz, hogy ettől nem nézek rá másképp.
2013. márc. 1. 14:51
 24/27 anonim ***** válasza:
Figyi, úgyis észreveszi.
2013. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmondtam. Hogyan titkolhattam volna el?
2013. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 adriennjeni ***** válasza:
Én 6 hetes babás vagyok és már most kint van, de mikor nem voltam terhes akkor is volt, hogy kijött. Mindent tudott, sőt Neki is volt nem egyszer kint és tőle kaptam egy kenőcs ötletet. :D Nem ciki! A testedhez tartozik...szerintem. Kellemetlen, de kezelhető.
2013. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez a lepontozás olyan szánalmas, főleg, hogy mindenki a saját szubjektív véleményét írta le. Hát igen, nyílván sok értelmes ember lehet itt....
2013. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!