Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt köztetek, aki a baba...

Van itt köztetek, aki a baba vagy a pasi dilemma elmerülésekor a pasit választotta? Miért döntöttél így?

Figyelt kérdés
Tehát nem tervezett terhesség, pasi bepánikol vagy abortusz vagy csáó. Lehet csak fenyegetőzik és igazából veled maradna, de erre építeni egy gyerekvállalást. Ki hogy döntött ilyen helyzetben vagy hasonlóban? Nem pontozok le, tényleg érdekel!Én nem vagyok ilyen helyzetben csak felmerült bennem.
2009. szept. 12. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nagyon érdekeseket írtok!
2009. szept. 13. 12:33
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak megsérteni de sajnálnád a gyerekedet met nincsen apaja.Megölni nem sajnálnád?Vagy ez egy eltörpÜlö probléma a másik mellett?
2009. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De sajnálnám megölni a MAGZATOMAt, de nem ugyanaz sztem megölni egy mondjuk 8 hetes embriót vagy egy 5 éves kisgyereket...bár elég szörnyű tett mindkettő.

De, ha nekem választani kéne, igen inkább nem sajnálnám megölni 8 hetesen mondjuk, amire nem is emlékszik még, nincs öntudata, mint megszülni nyomorba, apa nélkül, ahol pár éven belül bizony kialakul az öntudat és érezni fogja, hogy rossz neki.

De ez az én véleményem, várom még másokét is!

2009. szept. 13. 13:37
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

A youtubon keress rá:silent scream(néma sikoly)

Itt láthatod hogy hogyan küzzd az a pici baba attól függetlenül hogy csak 8 hetes.Sírni is tud.Borzalom.Minden növel megnézetném!:(Nem hiszem hogy utána ez kérdés lenne...


22 hetes

2009. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy nem ugyanaz megölni egy 8 hetest meg egy 5 évest.Az az 5 éves legalább tud szaladni vagy valahogy reagálni..
2009. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
kedves 20.20-as.persze hogy borzasztó az abortusz,de néha igenis kell.aki rendszeres fogamzásgátlás mellett lesz terhes,az nyilván azért védekezik mert nem akar babát,ezért vagy azért de nem akar.ha ilyenkor az abortusz mellett dönt,mert nemlátja megoldottnak egy baba 20 éves programjának a teljesítését,az miért elítélendő.inkább mint később a kukába tegye,vagy az utca nevelje,éhezve,fázva,esetleg betegen.ne húzzunk már mindent egy kalapra rá.aki minden hónapba,csinál ilyet az persze,más,de ő is megkapja az élettől a büntit,mert nemhiszem,hogy amikor szeretnél babát,mert lehet neki.
2009. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!