Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA nem fogadok szülésznőt,...

HA nem fogadok szülésznőt, akkor mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Pénzt vagy valami kis jelképes dolgot?

2013. márc. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor semmit.
2013. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 15 ezret adtam az ügyeletes szülésznőnek,nagyon kedves volt,sokat segített.A párom nem ért be időben,a nagyobb gyerkőccel volt itthon.
2013. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 porcukormókus ***** válasza:

Ezt raersz eldonteni a szules utan is. Ha kedves, segitokesz volt, es szeretnel neki adni vmi-t, azt megteheted akar mas- v harmadnap is.

Mi adtunk az elsonel, mert extrarendes volt o is meg a doki is. Igyekeztek szep emlekke tenni a szulesem, rogton szuloszobat kaptunk, nem zavartak tul sokat, de mindig ott voltak amikor kellett. Az utolso korhazas napon kerestuk meg oket, 20-20e-t vittunk nekik.

A masodik szulesemnel is nagyon normalis brigadot fogtunk ki, de akkor nem ereztuk h adnunk kellett volna. Sokkal tobb kismama volt, nem volt annyi idejuk mindenkivel foglalkozni. Plane en egyszerubb eset volna, gyakran lekoccoltak..

Ha ugyeleten szulsz, Te dontod el akarsz-e adni vmit v sem. :)

2013. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Kap fizetést a munkájáért.

Ha fogadsz, akkor azért kell fizetni, mert bármikor a rendelkezésedre áll, szabadnapján is bemegy a szülésedre.

2013. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3x nem fogadtam, mind a 3x 5000 Ft-ot adtunk a szülésznőnek. Egyik el sem akarta fogadni, úgy kellett rátukmálni, egyik megköszönte és elfogadta, a harmadik meg sem köszönte... Vannak különbségek...
2013. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!