Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Rajtam nem...

22 hetes vagyok. Rajtam nem létszik hogy kismama lennék, nincs kerek hasam és ezen már annyit rágódtam. Miért? Minden nap mozog, lehet nem nő rendesen, azért nem nő a pocim? A 19. hetes uh-on minden ok volt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj fog látszani a pocid.Nekem is 24 hét után indult növekedésnek.Semmi baja nem volt a babámnak,egészséges,és megfelelő nagyságú volt.Majdnem 3 kilóval született,és azt mondták,hogy az én alkatomhoz képest nagy baba volt.

Babáddal nincs semmi baj,ezen ne idegeskedj!Szép babavárást!

2010. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 21. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A sógornőmék kisfia 2 hónappal fiatalabb, mint az én lányom, és a sógornőmnek dupla akkora a hasa.Én is sokat gondolkodtam ezen, és kaptam is a nem túl kellemes megjegyzéseket.De a védőnő megnyugtatott.Ő is azt mondta, hogy igazán a 24. héttől indul be a has növekedése, mert a pici is akkortól gyarapszik a legtöbbet.Meg nekem hátrahajló méhem van.Valószínű annyi csak az egész, hogy a babád hátrébb fekszik, ezért nem nyomja ki annyira.Nem tudom, tudod -e a nemét, de a kislányoknál először csípőre szélesedik anyuka, és csak utána előre.A lányok kisebbek.Első baba később kezd el látszani.Szóval sok minden befolyásolja.De nyugi, nekem a védőnő mondta, hogy semmi köze a has nagyságának a baba fejlődéséhez.Ő így is jól fejlődik, és köszöni szépen, jól van.Én már 27 hetes vagyok.Na, most már tényleg látszik.Már átadják a helyet a buszon, és fékeznek az autók a zebránál.Nyugi, minden oké.
2010. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne aggodj. Nekem mindket gyermekemet varva viszonylag kicsi maradt a hasam. Magas vagyok, vekony, de nem novesztettem oriasi pocakot. Hozzateszem, hogy nekem ez epp eleg volt es en meg kifejezetten orultem annak, hogy terhesen is sokaig tudtam hordani a normal cuccaimat es hogy az utolso napig kulonosebb akrobatika nelkul el tudtam vegezni minden hazimunkat es egyeb dolgomat.

A vegere azert igy is szep pocakom lett.

Az elony: elso gyerek utan pillanatok alatt visszahuzodott a hasam, jobb allapotban voltam, mint babazas elott. 2. gyermek utan sem maradt pocakom, igaz, hogy mar nem annyira feszes, mint lanykoromban.

2010. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is 22 hetes vagyok, rajtam látszik a terhesség. De ne izgulj, majd fog rajtad is látszani.

Mindenkinek más ütemben nő a hasa. Nekem az utolsó hónapban pl nem is nőtt a hasam (1 centit sem), mégis fejlődött a babám rendesen. Ha érzed rugdosni, az klassz!

2010. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kislányunk lesz,igen:)

26. héten megyünk 4 D-re,addig még nem nagyon látjuk őt,de akkor biztosan jól fejlődik:)

Már mozog elég sokat.

2010. jún. 22. 08:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég kicsi hasam volt. Olyanokat mondtak, hogy fogyókúrázok, befelé növesztem a hasam, stb . Egyszer még azt is megkérdezték, hogy járok e rendszeresen vizsgálatokra. 38 héten 3010gr-os kislánynak adtam életet
2010. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem a 39. hétben akkora volt a hasam,hogy azt hitték,6-7 hónapos terhes vagyok.lett egy egészséges,50 cm-es és 3150 grammos babánk.nem a has mérete a lényeg.lehet,széles a medencéd és jobban elfér a kicsi.
2010. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszik igazán. Sőt lefogytam 3 kilót az elején és még mindig nem jött vissza, pedig nincs feleslegem...

S tényleg zavarja az embert, hogy pici a poci, de hát majd megnő, és ha a baba jól fejlődik, akkor mindegy is mekkora a pocak. Amúgy szerintem nekem is szélesebb a csípőm, így valószínűleg ő tök jól érzi odabent magát. :)

25 hetes kismama

2010. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ne aggódj én 32 hetes vagyok és 9kg ot hiztam eddig és hátulról ki nem találnád hogy kismama vagyok.Elölről is csak annyi mintha egy nagyobb labda lenne a polom alatt. Nekem minden rendben van azt mondta a doki szóval nálad sincs semmi.Nyugi fog még kerekedni! :)
2010. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!