Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes terhes vagyok de az...

28hetes terhes vagyok de az orvosom még sosem vizsgált meg "alulrol". UH-t is a legelejétől hasit csinál, méhszájat sosem nézett, nem mintha vágynék rá hogy ott matasson de kicsit aggodom mert sokat keményedek. Volt más is igy? Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy keményedsz és szedj magneb6-ot.
2013. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kenetet azért vett???? Mert az lenne gáz szerintem, ha nem.
2013. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én 31hetes vagyok(második babám várom) és megnyugtatlak,én már váltottam orvost is(első elég lekezelő nem törődöm volt)de még a második nagyon óvatos dokim sem vizsgált meg alulról 11hetesen hüvelyi uh volt és ennyi.Én is aggódtam,de eddig minden oké :)
2013. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 alkalommal hüvelyi uh-t végzett, és azt hiszem 2x vett le kenetet - a harmadikat azért nem mondom, mert az az első alkalommal volt az amúgy is szükséges éves rákszűrés miatt -, de nekem mindig megvizsgál alul is. Máskülönben honnan tudná, hogy nyílik-e a méhszáj vagy sem? A hasi uh nem lát el odáig. És akkor honnan tudná, hogy zárt vagyok? Ha teljesen zárt ott lenn minden, a babához nem megy fel semmi, hiszen gumikesztyűt használ, ami steril, és egyből kidobja használat után. Én örülök, hogy megvizsgál, legalább odafigyel, és tudom, hogy rendben vannak a dolgok... :D
2013. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!