Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek hányadik hetéig...

Terhességetek hányadik hetéig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez az utolso hetem, most toltom a 35. hetet! Kisgyerekekre vigyazom, eredetileg a 36. hetig dolgoztam volna, de az utolso hetet kiadtak szabinak! Ugy erzem Nekem eleg volt ennyi! :)
2013. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36. hétig, irodai munka, de napi 2 - 2 órás utazással
2013. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ. A babám már rég megszületett, csupán kíváncsiságból kérdeztem. Külföldön élünk, itt 29.hétig kötelező dolgozni, így én is addig melóztam, és bizony az utolsó heteket nagyon nehezen viseltem. Bár nem sok kismama ismerősöm van otthon, de ők mind abba is hagyták a munkát miután pozitívat teszteltek. Ennek tükrében más válaszokra számítottam, de mindenkinek tiszteletem, hiszen ezt nem könnyű csinálni. Boldog babavárást/babázást! :)
2013. márc. 18. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!