Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem ugyanúgy eljár...

A férjem ugyanúgy eljár szórakozni, míg én egész nap itthon vagyok veszélyeztetett terhesként. Ez rendben van így?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok, itthon kell lennem, pihenni, aludni. Ez egy darabig valóban pihentető volt, most már azonban nagyon unalmas. A férjem sok mindenben segít, de nagyon zavar, hogy a szabadidős tevékenységein nem változtat semmit (kosárlabda, táncóra, éjszakai bulizások). Ezekre egyébként szívesen elengedem (korábban együtt jártunk), de szeretném, ha lenne beleszólásom is, pl. az időkeretbe. Ő azt mondja, hogy azért mert én nem mehetek, ő miért maradjon itthon. Ez valóban jogos és én vagyok önző? Vagy jogos az érzés, hogy úgy érzem ki vagyok rekesztve?

2013. márc. 19. 15:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as: a kerdezo a kerdeseben ezt leirta: " Veszélyeztetett terhes vagyok, itthon kell lennem, pihenni, aludni."
2013. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
9 es vagyok.Annak aki 34 % ra "ítélte" :) a válaszom kívánom,hogy a párja oly SŰRŰN(a hangsúly ezen volt) hagyja magára,mint amiért a kérdés egyáltalán feltevődött,ha szerintük az úgy normális.A válaszom akár 0 pontosan is vállalom és tartom.Ésszerűnek tűnő érveket pedig kell gyártani azoknak akiket folyton magukra hagynak,hisz egész nap nem sírhatnak és a rossz érzést el kell,nyomni!!!Sajnálom,de senkinek nem hiszem el hogy boldog(igazán boldog)aki(márpedig) nem egyenrangú társ így, ebben és ilyen szitúációban!
2013. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát egy biztos,én normális esetben sem tűrném,hogy egyedül hagyjon.Mindenki végzi napközben a dolgát,hát engedtessék meg hogy a késő délután és az este már az ember lánya arra vágyjon hogy a párjával legyen.Nyilván heti egy sport vagy tudom is én tanulás belefér,nade külön szórakozni...Na az nem.És ismétlem ez normális helyzetben.gy meg hogy veszélyeztetett kismama a kérdező,hát egyenesen gusztustalan hogy ennyi időre egyedül hagyja.Az én párom heti egyszer jár edzésre/meccsre,de ha úgy látja jónak nem megy el,csak azért hogy velünk legyen,és nem én kérem rá.A többi időt együtt töltjük,együtt kapcsolódunk ki,együtt várjuk a babánkat és együtt neveljük a lányunkat...Szóval én kikérném magamnak.Volt szerencsém egy hasonló habitusú férjhez,hát nem is lett végleges a kapcsolatunk...
2013. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!