Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitsek esetleg valakinek...

Segitsek esetleg valakinek bármilyen kérdésed van?

Figyelt kérdés
Nyugodtan kérdezz szülésznő és két gyermekes anyuka.
2013. márc. 22. 12:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%
Hol vagy szülésznő?
2013. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hát most itthon vagyok 6 hónapos babával de ezt nem szeretném nyilvánoságra hozni.
2013. márc. 22. 12:54
 3/37 anonim válasza:

szia!

én kérdeznék.

szeretnénk a barátommal babát, de mióta abba hagytam a fogamzásgátló szedését ( másfél éve ) azóta nem rendszeres a mensim, most mastodynon cseppekkel tartom kordában a dolgokat. mit tegyek hogy hamar legyen baby?

2013. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Amit én minden leendő anyukának tanácsolok az a türelem és nem szabad idegeskedni és rá stresszelni sajnos sokaknál ez a tapasztalat.
2013. márc. 22. 13:00
 5/37 anonim válasza:
igen ezt én is hallottam. csak már azért szeretnék én is anya lenni :)
2013. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Grat a babához. Én azt szeretném kérdezni, hogy napok óta vagy "mindjárt megjön"-érzésem van, vagy olyan mintha mensiznék, pedig nem. Lehet ez azért van mert már csak napok vannak hátra? A baba kevesebbet mozog, de nem feltűnően, és éjjelente 2-3 erősebb görcsöm is van, de zuhany után elmúlik. Csak bebeszélem magamnak a közeledő szülést, vagy tényleg csak napok lehetnek hátra?

38+5hkm

2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Szia.

11+2hetes terhes vagyok. Estere mindig felpuffadok. Szornyen. Es nagyon kellemetlen... annyira rosszul vagyok, hogy aludni sem tudok. Ha sikerul is elaludnom felebredek minimum 2x pisilni. Ez meddig tarthat? Vegig fogja kiserni a terhessegem? Vagy enyhul majd? Van e erre vmi megoldas?

2013. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hetes kismami vagyok a kérdésem az lenne hogy azt veszem észre mintha keményedne a pocim! De nem tul korai ez még? Szokott görcsölni mintha megjönne a menszim olyan érzés és nyillalgat is! De nem vészes! A doki szerint normàlis,de mintha azt venném néha észre hogy bekeményszik! Ez miért van???
2013. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%

Én is kérdeznék,ha szabad:

nekem csak annyi problémám lenne,hogy iszonyat módon fáj már egy hete a szeméremcsontom,a combtöveim és a medencém is.Fáj nagyon,amikor veszem fel-le a nadrágomat,amikor húzom fel a cipőmet..egyszerűen nem tudok fél lábon sem megállni,mert iszonyatosan fáj..menni és állni alig bírok,és amikor fél lábon kell állnom,érzem,hogy húzódik az egész hasam alja és majd leszakad..gondolom a méhtartó szalagok nyúlnak..már a 30.héttől fejvégű a kisfiam,gondolom ahogy feszíti szét a medencémet meg a szeméremcsontomat,ezért fájnak ennyire odalent a dolgok.Nekem csak annyi kérdésem lenne,hogy ugye ne nagyon számítsak arra,hogy ez javulni fog szülésig?Szülésnél mégjobban fog majd fájni?És szülés után ez az iszonyatos fájdalom el fog múlni rögtön??Vagy el kellene ezzel mennem orvoshoz még szülés előtt?Ettől függetlenül ugye szülhetek természetes úton?


Első babás 33+3 hkm

2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
28 hetes kismama vagyok...az Uh-ra azt írták,hogy cervicogramm 2000,a védőnőm nem adott értelmes választ,csak hogy ez az érték romlani fog,neten annyit találtam,hogy megrövidült méhnyakcsatorna,a védőnőm olyasmit mondott hogy ez nálam valami születési dolog,nem értek semmit!Jelenthet valamit ez a szülésnél?
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!