Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitsek esetleg valakinek...

Segitsek esetleg valakinek bármilyen kérdésed van?

Figyelt kérdés
Nyugodtan kérdezz szülésznő és két gyermekes anyuka.
2013. márc. 22. 12:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdezném tőled mint szülésznőtől, hogy ha 3 babám született sajnos mindhárom gátmetszéssel akkor van rá valamiféle esélyem hogy a 4. nél nem fog kelleni gátmetszés? Az orvosom szerint ahol a vágások voltak és gyógyultak már nem elég rugalmas a gát tehát nem fog sikerülni. Szülésznőm még nincs, szeretnék fogadni, hátha összejönne a gátvédelem.

Erőltessem a dolgot vagy inkább ne? És ha engednek járkálni vajúdás alatt akár a végéig is az segíti a gátvédelmet vagy épphogy nem? (nagy, 4 kiló körüli, feletti babáim születtek eddig).Köszönöm!

2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az érdekelne, hogy mi az a pulzusszám ami már túl magasnak számít a természetes szüléshez? Valamit, hogy a magas koleszterin szint összefüggésben lehet-e a magas pulzussal?
2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap írtam ki ezt a kérdést, de senki nem válaszolt.


Magzatvíz vételen voltam 8 napja.Kitartóan pihenek, fekszem a hátamon, párna a fejem alatt. Kb.2 napja érzek furcsát a hasamban, először azt hittem a baba nyomja ki magát, mert csak egy adott helyen éreztem keményebbnek a hasam, de ma délelőtt már vagy 3x, nagyobb terjedelemben.A Magnerotot szedem...felhívtam védőnőt és szülésznőt, akik azt mondták h a háton fekvés az nem túl jó, próbáljak oldalt fordulni, és megfigyelni, h akkor is keményedek-e! Van valakinek ezzel kapcsoltban tapasztalata?

2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
én is szeretnék kérdezni, ha már ilyen aranyos vagy,hogy felajánlottad!nekem most találtak egy 3 mmes haemotomát a méhemben.9 hetes terhes vagyok.véleményed szerint van rá esély,hogy kihordjam a babámat?az orvos azt mondta,hogy vagy vetélés, vagy elhalás, 30%ot mondott a kihordott terhességre :( ő a 3. gyermekem, és nagyon-nagyon akarom őt :(
2013. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Bocsánat 11 es vagyok és a 14 esnek szeretnék írni. Nekem a második babámnál találtak miómát a méhemben és nem mondtak rá ilyesmit hogy 30% esély a terhesség kihordására...annyit mondott az orvosom hogy meglátjuk mennyit növekszik a terhességgel és ha sokat vagy szülési akadályt képez akkor császár lesz a vége, ennyi. De nem nőtt a terhesség alatt sőt a harmadik terhességem alatt sem, sima gyors szüléseim voltak.
2013. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Bocsiiii 15 vagy, haematomat írtál, elnéztem elnézést akkor törölve.
2013. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Mikor kapunk valaszt? Vagy csak en nem kaptam valaszt?
2013. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem kapott még... :(

38+5hkm

2013. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt szeretném kérdezni, hogy mit szedhetnék a kitolás közben előjövő lábgörcs ellen? Mármint ezt szeretném megelőzni, mert az első szülésemnél ez eléggé hátráltatott.
2013. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért írta a kedves kérdező,hogy szivesen segít és válaszol a kérdéseinkre,közben meg senkinek sem válaszol(t)!!!

Hát ez van..pedig szerintem itt mindenkinek fontos lenne a ,,gyors,, válasz!!

9-es voltam.

2013. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!