Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg a nevvalasztasban....

Segitseg a nevvalasztasban. Hogyan lehet a Boglarkakat hivni, ha nem Bogicanak vagy Boginak?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek a ferjemmel es meg nem tudjuk, hogy kiralyfi vagy kiskiralylany lakik a pocimban.

A Boglarka nevben egyeztunk meg, ha kislany lesz.

Viszont arra nem gondoltunk,hogy ha Boginak becezzuk az angolul fikat jelent es felunk, hogy csufolnak emiatt.Viszont mas nevet meg azert nem szeretnek Neki adni ha kislany, mert mas nincs ami mindkettonknek tetszene.Nem szeretnem, ha valamelyikunk is serelmezne a baba nevet.

Irtok tippeket, hogyan lehetne meg becezni? A Bogica nem tetszik a ferjemnek, mert benne van az Ica nev.

Nem egyszeru :D


2009. szept. 17. 14:07
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Pont azert Dorka, mert igy jobban cseng.Talan azert tetszik igy jobban, mert nekem meg nagyon komoly nevem van...en meg nem vagyok komoly :D Szeretek kislany lenni meg mindig valamilyen dolgokban.
2009. szept. 17. 17:41
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek! Gratulálok! Mi is Boglárkát szerettünk volna, nem is volt más név a tarsolyban! Hétfőn kiderült hogy kisfiú lesz, ettől is teljesen odavagyok, de a Boglárka "ugrott". Szerintem ez önmagaban is már egy becézett hangzású név a ka végződés miatt, de a Bogus is aranyos amit egy korábbi válaszadó írt. Aztán ha szigorú hangnemet akarsz megütni vele akkor arra ott van a Boglár. :)
2009. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Meg nem tudjuk, hogy kislany-e.

Csak ezzel a nevvel voltam bajban.

Nagyon tetszik de a kulfoldi jelentese a becezesenek az necces :D

A babadat, hogy fogjak hivni?

2009. szept. 17. 18:38
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt hittem hirtelem hogy már tudjátok a nemét. De azért még nagyon benne van az esély hogy Bogitok lesz :)

A kisfiunkat Leventének fogják hívni, ez is egy olyan fiúnév hogy fel sem merült alternatíva. Na gondolhatod a nagyik meg ennek e becézésén vannak kiakadva, szerintük kizárt hogy Levinek legyen szólítva vagy Levikének! Már pedig nekünk így is tetszik, majd megszokják :) Szorítok hogy Bogitok legyen, aztán hátha nekünk a második majd az lesz :)Jó babavárást!

2009. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Ha kisfiu nalunk is Levi baba lesz:D

Ez fura hogy ennyire egyforman valaszottunk :D

Levente Andras lesz.

egy elozo kommentben mar irtam azthiszem :D

2009. szept. 17. 20:03
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg érdekes hogy ugyanazokat a neveket találtuk ki :) Remélem mind a kettő meglesz előbb utóbb nálatok is, nálunk is! Jó lenne! További jó babavárást!
2009. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek is!
2009. szept. 19. 11:25
 18/38 A kérdező kommentje:

Ugyesen drukkoltal!!

Boglarkank lesz!! Es raadasul mindenki Bogizza :D

De majd leszoktatom oket.

Pedig ez a becezes miatt tetszik annyira.De a Bogus es a Gigi is tetszik.

Puszi

2009. okt. 14. 12:07
 19/38 anonim ***** válasza:
2 Boglárka ismerősöm is Boga, illetve a pici Bogababa.
2009. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Ez is aranyos :)

2009. okt. 21. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!