Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg a nevvalasztasban....

Segitseg a nevvalasztasban. Hogyan lehet a Boglarkakat hivni, ha nem Bogicanak vagy Boginak?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek a ferjemmel es meg nem tudjuk, hogy kiralyfi vagy kiskiralylany lakik a pocimban.

A Boglarka nevben egyeztunk meg, ha kislany lesz.

Viszont arra nem gondoltunk,hogy ha Boginak becezzuk az angolul fikat jelent es felunk, hogy csufolnak emiatt.Viszont mas nevet meg azert nem szeretnek Neki adni ha kislany, mert mas nincs ami mindkettonknek tetszene.Nem szeretnem, ha valamelyikunk is serelmezne a baba nevet.

Irtok tippeket, hogyan lehetne meg becezni? A Bogica nem tetszik a ferjemnek, mert benne van az Ica nev.

Nem egyszeru :D


2009. szept. 17. 14:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Szia,

én a Boglárka barátnőmet Bogyinak, Bogyónak, Bogónak szoktam hívni. Nagyon tetszik neki :-D, mert mindenki Bogizza, meg Bogicicázza. Ja, és ha morcos rá a család valamiért, akkor Boglározza. Amit nagyon nem szeret.

2009. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Bobi vagy Bogcsi
2009. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Én Bogónak hívnám. Nálunk Zsigmond lesz, és már most mindeki Zsigónak hívja!:-)
2009. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Boglár. Egyik barátnőmet becéztük így anno a suliban. Tetszett neki. :-)
2009. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ne becézzétek, a Boglárka név önmagában gyönyörű:-)) és végülis ez a neve.

Az egyik ismerősöm bundás kutyáját meg Boginak hívják...

2009. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Ha kinnmaradtok, vigyazzatok nagyon, csufolhatjak is szegenyt a Bogi miatt, ez nagyon nem szepet jelent angolul, szerintem maradjatok kizarolag a Dorka-nal, ne okozzatok a kiscsajnak lelki torest, komolyan, tudjatok milyenek az iskolak, vagy legyen csak Gigi siman.
2009. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Pont erre iranyul a kerdesem!!!Hogy lehet maskent mint Bogi vagy Bogica becezni a Boglarka nevet.

MERT:Tudom mit jelent es le is irtam!!

Nem fogom Boginak hivni.

De lehet rosszul fogalmaztam.

2009. okt. 22. 19:38
 28/38 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy ti nem hivjatok ugy, a gyerekek a suliban kitalalhatjak konnyen, en erre gondolok itt.
2009. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőnket Boconak becézzük.
2009. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
nekem Boglarka a lanyom es Boglari-farinak szoktam viccelodni vele,Bo Bogic, Lari, ha merges vagyok ra BOGLAR!
2009. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!