Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyira fura amit most érzek....

Anyira fura amit most érzek. Ma kezdödöt. Olyan mintha feszülne belül a pocakom. Kemény mint a kö, nem fáj csak furi érzés és szinte jol esik hogy az ikreim kinyomják, meg hozzádörzsiznek, meg jol esik simogatni. Ugy egyhül az az érzés. Mitöl van ez?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok.igaz nem fogok még szülni vagy ilyesmi? ilyet még nem éreztem ezelött.
2008. jún. 11. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,nekem a védőnőm mondta hogy amikor feszűl valoszinűleg akkor fordul baba..nálad a babák..bár én csak 13 hetes vagyok.de szo szerint fekszek és olyan mintha egy labda feszitene bentről.és azt mondta ilyenkor forog.
2008. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és nem hinném hogy szűlni fogsz:Dmég van időd.kb 5-6 hét.:Delőbb ne jőjjenek.de az ikrek kb ekkor érkeznek:d
2008. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ.nemtudom de olyan mintha enyhén kiakarna szakadni a hasam.egésznap kemény,kicsit görcsölget a hasam is,és fáj a nemiszervemnél a csont is.de biztosan nem vagyok ezzel egyedül.
2008. jún. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!