Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Welness medence 30 fokos...

SOS! Welness medence 30 fokos vizében megmártózhatok? Baj lenne? Vélemény?

Figyelt kérdés
7végén megyünk élményhétvégére,amikor megrendeltük a szállást még nem tudtuk hogy mire megyünk 5 hetes kismama leszek...Ma voltam dokinál,annyit mondott 25-27 foknál ne legyen több mert vérbőséget okoz...

2013. febr. 27. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
A doki megmondta neked. Nem hiszel neki, akkor nekünk hinni fogsz? Egyébként nem beszélt hülyeséget a doki, korai vetélést és vérbőséget okozhat a meleg víz, nem ajánlatos.
2013. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mártóznék meg benne,mert jobb nem kockáztatni.De én pl. semmilyen közösvízbe nem fürödtem,mert féltem a fertőzéstől.
2013. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A doki megmondta! Ha mersz kockáztatni, akkor menj. Én nem mennék az biztos.
2013. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
nem! ez tényleg okozhat problémákat. klehet, h nem fog, lehet, h igen. eleve fura, h ennek tudatában megkockáztatnád. ha nekem az orvos vmire azt mondta, h nem lehet, meg sem fordult a fejembe. azt se csináltam meg, amire azt mondta, h nem ajánlatos...
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem azért a 30 fok még nem olyan sok, azért fürödni/zuhanyozni is kicsit melegebben szokott az ember (persze nem forróban). Én is inkább a fertőzések miatt aggódnék kicsit.
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

25-27 fokos? Viccel? Az gyakorlatilag hideg víz. Ilyesmi szokott lenni az uszodákban az úszómedence vizének hőfoka.

A 30 fokosban nyugodtan megmártózhatsz, semm bajod nem lesz. Amúgy otthon inkább fürdeni vagy zuhanyozni szoktál? Ha fürdeni, akkor minden bizonnyal ettől melegebb vízben fürdesz, a tested hozzá van ehhez szokva, semmi bajod nem lesz. Vegyél egy vízhőmérőt (úgyis kell majd a babának is) és mérd meg az otthoni fürdővized hőmérsékletét :-)

Később, sokkal...amikor már fennáll a veszélye annak, hogy esetleg nyílik a méhszájad, akkor nem ajánlatos ilyen közös vizekbe menni, de addig nyugodtan.

2013. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én zuhanyzom,de nagyon melegben,sajnos nagyon fázós vagyok..
2013. febr. 27. 15:23
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

"25-27 fokos? Viccel? Az gyakorlatilag hideg víz. Ilyesmi szokott lenni az uszodákban az úszómedence vizének hőfoka."


az úszómedence hőfoka 18-19 fok, extrém esetben 16 fok. 19 fokosnál melegebb nem lehet, mert az abban való úszás nagyon megterhelné a szívet.


lelketek rajta. az nem számít, h milyen forró vízhez vagy hozzászokva, azaz hogy eddig milyen vízben fürödtél, mert eddig nem fejlődött benned egy baba. most meg igen

2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 30 fokot én sem tartom soknak egyébként. Szerintem ennél én is melegebben zuhanyzom/fürdöm. Inkább a fertőzések, tényleg. Ezekben a langyos, meleg vizekben úgy szeretnek élni a bacik. Szerintem, ha ki van fizetve mindenképpen menjetek el, meglátod, hogy megmered e kockáztatni a fürdést, mennyire tiszta a hely...stb. Az jutott eszembe, ha egy héttel később tesztelsz eszedbe sem jut, hogy ne fürödj...nem tudom
2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

30 fokos vizben en tutira megfagynek. :) 35 fokos a medence ahova a kisfiamat hordom baba kora ota babauszasra es ez eppen, hogy jo kellemes. Ha 30 fokos lenne arra fele sem mennek. :)

DE! Ahogyan itt irta mar valaki en inkabb a fertozesektol tartanek. A langyos/meleg vizben a bacik is konnyebben szaporodnak, nem tudhatod mennyire tiszta... En inkabb ettol tartanek, mert a 30 fokos viz mindent okoz csak verboseget nem. :)

2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!