Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti székrekedés...

Terhesség alatti székrekedés miatti erőlködés okozhat-e hüvelyi vérzést?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. Gyakran van szorulásom. Tegnap, miután nagy WC-n voltam és erőlködtem, elkezdtem barnázni. Reggelre átváltott alvadt vérre, azóta kis mennyiségű vér jön a hüvelyemből.

Ez vajon lehet az erőlködéstől?

Semmilyen görcsöm, lázam nincs...


2013. ápr. 12. 12:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, van összefüggés a kettő között. Viszont mielőbb menj dokihoz a vérzés miatt, nehogy elvetélj.
2013. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, de minden képen orvoshoz kell menni. Szerintem nem erőlködéstől van, mert akkor ott helyben kezdesz vérezni és egyre inkább elmúlik. 1-2 óra után már nem tapasztalsz semmit. Itt viszont ha jól értem egyre jobban vérzel és már darabos is, hát az nem jó jel. De nem kell kétségbe esni, csak keress fel minél előbb egy dokit.
2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehetetlen, de azonnal irány a doki.
2013. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd ezt a babát, menj orvoshoz minél előbb, míg menthető a baba, lehet holnap már késő...
2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz még ma! Majd írd meg mit mondott, megy a drukk:)
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Nekem abszolut nincs belmozgasom... 25 eves vagyok es atlag 10-14 naponta megyek wc-re. Na az nem szorulasnak szamit hanem szulesnek mert tokatol bokaig berepedek mindenhol. Senki nem tudja miert van, parom gyermekunk es en ugyanazt esszuk ok napi 2 alkalommal mennek wc-re.

Nekem se activia, se lenmag nem hasznal, az a vaselinkup semmit nem er, aszalt gyumolcs kuka utca... Ami neha.segit.az a.zabpehely... De azt olyan nehez megenni hogy ra kell eroltessem magam szo szerint...

En erolkodok boven a Fiammal is igy.volt sajna es ez sose okozott ilyen problemat mint nalad.


Azert remelem minden rendben lesz veletek. Es mihamarabb doki

2013. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Most 10 hetes vagyok
2013. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt feltételezem, hogy mivel ez már a harmadik gyerek, no meg elmúltam 30, talán nem olyan már ott bent minden, mint anno...

Szóval valahol hallottam, hogy emiatt előfordulhat, hogy elpattanik egy ér a méhemben, és ez okozza a vérzést. Az alvadt vér reggel azért lehetett, mert éjszaka összegyűlt odabent. Azóta már csak olyan halványpirosas nyálka van a WC papíron, miután pisilek (elnézést a túl sok infóért).

Mindenképpen felhívom ma a kórházat.

A fejleményekkel viszajövök.

2013. ápr. 12. 14:00
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez volt nekem csak 13 hetesen.iszonyat szorulásom volt megerőltettem magam és barnáztam picit.Egyből be a kórházba, ott megnézték uhval meg megvizsgáltak és kiderült, hogy kialakult egy haematómám(vérömleny)a megerőltetéstől.Mondta az orvos, hogy pihizzek,magnézium,semmi szex és semmi megerőltető.1 hét múlva felszívódott!De mindenképp meg kell nézetni!Sok sikert!37hkm
2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
szia, mesélj mi lett veled!
2013. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!