Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én szenvedek terhesen a...

Csak én szenvedek terhesen a tünetektől és meg kéne játszanom hogy minden 100% rózsaszín?

Figyelt kérdés

3. baba, első kettővel viszonylag jól tűrtem a dolgokat, de most szó szerint minden tankönyvi tünet megtalált az aranyeren kívül. 5. héttől szagérzékenység hányinger hányás, kórházban is voltam 1 napot infúzión, ég a gyomrom, puffadok, folyamatosan fáj a gyomrom, gondoltam elmúlik 12 hét után, hát nem.

Azt imádom amikor mozog természetesen. De ezenkívül szó szerint a közérzetem pocsék reggel egy két órát még jól érzem magam, aztán szó szerint alig várom az estét hogy alhassak.

Akárki kérdezi hogy vagyok, és elmondom hogy röviden : c.rul úgy néz rám mintha azt mondtam volna megöltem anyámat vagy mindegy-

Anyósom szerint ez nem illendő és nem szabad így elhagyni magam meg úgy csinálni mintha én lennék az egyedüli terhes a földön. És el kell viselni meg stb.

Dehát mondjam azt hogy minden fantasztikus ha egyszer nem az? Én is furcsállom és sajnálom hogy ennyire rosszul viselem most dehát ez van.


2013. ápr. 12. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon sajnállak, mert mikor olvastam kicsit olyan volt, mintha én írtam volna :// Detto így vagyok vele annyi a különbség, hogy első baba és nincs mellette egy pici, mert nem tudom hogyan oldanám meg. Én is rájöttem, hogy felesleges mondani bárkinek is, úgy sem értik meg.. Én is megkaptam sokszor, hogy elhagyom magam, más is volt rosszul.. De gondolom rosszul lét és rosszul lét között is óriási különbségek lehetnek.. Teljesen életképtelennek éreztem magam, most vagyok a 27. hétben és a mai napig várom, hogy azt tudjam mondani őszintén, hogy jól érzem magam, jó minden. Azt hiszem el kell fogadnom, hogy jobb már nem lesz, itt a 3. trimeszter.. sajnálom, hogy így alakult, mert én mindig is azt hittem, hogy imádni fogom ezt az állapotot. Nem így lett, de most már kibírom és kitartást neked is!
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az :) Én is úgy vártam, mert szerettem terhes lenni erre tessék alig várom a végét pedig arra gondoltam na ezt a terhességet 100%ban kiélvezem járok majd jógára meg nem hagyom abba a mozgást sürgök forgok...na ja, meghalni sincs erőm.

Pedig ez az utolsó terhességem már szinte biztos szóval jó lett volna olya pozitivan megélni mint az első kettőt.

2013. ápr. 12. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!