Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyok lesznek a babák a...

Nagyok lesznek a babák a magzatvédő vitamintól?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom azt mondta, a terhességem 24. hetéig szedjem a magzatvédő vitamint. Azt hallottam nagy babák születnek aki sokáig szedi. Igaz ez?
2013. ápr. 12. 19:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utána fogok olvasni a többi hasonló kérdésnek, ezek szerint vihart kavar a téma. A háziorvosom azt mondta hogy ne szedjem, a nőgyógyászom hogy szedjem a 24.hétig, a fogorvos főnöknőm azt, hogy szedjem a 12.hétig. Megvallom őszintén, befolyásolható egyéniség vagyok.
2013. ápr. 12. 20:29
 12/22 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, en is ugyanezt csinalom, csak kapkodom a fejem ki mit mondd, kozben utana is olvasok, es a vege egy total nagy zavar :)
2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Kata-89 ***** válasza:
Szerintem mindenkire másképp hat, mindenki szervezete másképp reagál a dolgokra, beleértve a magzatot is. Én terherbeesésem előtt 2 hónappal kezdtem el szedni, végig szedtem a terhesség alatt, kislányom 3420 gr-mal született. Most szoptatok és még mindig szedrm.
2013. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Végig szedtem, az édességet is faltam, a lányom kerek 3 kilóval született.
2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Kata-89 ***** válasza:
Szerintem mindenkire másképp hat, mindenki szervezete másképp reagál a dolgokra, beleértve a magzatot is. Én terherbeesésem előtt 2 hónappal kezdtem el szedni, végig szedtem a terhesség alatt, kislányom 3420 gr-mal született. Most szoptatok és még mindig szedrm.
2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes terhes vagyok még mindig szedem a vitamint,és már 2kg-ot meghaladta a babám,de a dokim nem kérte hogy hagyjam abba,a védőnőm pedig még szoptatás idejére is javasolta,szerintem nem feltétlen ettől lesznek nagy babák,bár ki tudja :) ha előirják én is abbahagyom addig meg nembaj ha megkapja azokat a vitaminokat amiket egyébként sokkal kisebb mennyiségben vagy egyáltalán nem vinnék be a szervezetembe.
2013. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem, 4030g-al született a lányom. Férjem és az Én családomban sem született ekkora baba. Én 50kg és 162cm vagyok, férjem 68kg és 171cm. Szóval elég "kicsik" vagyunk...kétlem, hogy gének miatt született átlagnál nagyobb babám.

Esetleg tényleg az lehet amit az egyik válaszoló írt, hogy mindenkire máshogy hatnak ezek a vitaminkészítmények.

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Könyörgöm a vitamintól nem lehet hízni.
2013. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én is szedtem. 4,12vel lett a fiam, de valahol azt olvastam hogy 7 dekával növeli az átlagot szóval ha nem szedem 4,05 lett volna úgyhogy szerintem mind1
2013. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A vitamintól lehet hízni./nyílván ez nem általános/ de a nagyim a béres csepptől néhány hónap alatt közel 20 kg-ot hízott. Az a nagyim aki világ életében nem volt több 60 kg-nál.És tugti h attól,azóta ha csak meghallja h béres csepp feláll a hátán a szőr. De hozzá teszem jót is tett vele,egy súlyos betegség után sokat segített a regenerációban.Es inkább legyen dagi de egészséges :)
2013. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!