Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet hallani...

Hányadik héttől lehet hallani a szívhangot az otthon használatos szívhallgató készülékkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Keszulektipustol is fugg. Van olyan, amivel mar a betoltott 12 hetes kortol (ugy tudom, hogy ez a minimum, mert addig a meh a szemeremcsont mogott van es a dopplerek azon keresztul nem hatnak). De a baratnom veletlenul olyat vett, amivel csak a 7. honaptol volt hallhato a szivhang a leiras szerint is.

Nekem angelsounds van, az elso babamnal a 15. hettol talaltuk meg a szivhangot, a 2. babamnal a betoltott 12. heten volt meg eloszor.

2009. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angelsound készülékkel a 11.héttől hallottam. Segítséggel, mert egyébként biztos nem ismertem volna fel. A hetek előre haladtával egyre erősödött. De ne ess pánikba, ha nem hallod. (Védőnő ebben tuti tud segíteni, ha kell.)
2009. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!