Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mí ez vajon már megint?...

Mí ez vajon már megint? Árthat a babának ennyi idő allatt?

Figyelt kérdés
Réégebben rengeteget volt hólyaghurutom,amit antibiotikummal kezeltek.A kúra után mindig megjelent egy kissé sárga folyás amitől viszkettem is,majd ez másnapra enyhült és a harmadik napra el is tűnt.Nem derült ki sosem,hogy mi ez mert mire dokihoz értem vele eltűnt nyom nélkül.Egy ideje nem voltam felfázva,de most a vizeletvizsgálat szerint igen.Zinnat kúra után ismét jött ez a folyás,de már el is ment.Ismét 3 nap volt.17 hetes vagyok.Mivel zárt a méhszáj gondolom nem jut el a babához.Vagy mégis?
2013. ápr. 26. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi árthat és mi nem. Nem mondta még senki, hogy ilyenkor canestennel kezeld magad? Tarts otthon és nyugodtan kend be, ha ilyen előfordul. Az antibiotikum mellékhatása lehet valamilyen gombás fertőzés.
2013. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta,hogy a gyógyszer miatt megváltozhatnak a dolgok a hüvelyben de a szervezetem helyrerakja.Meg bár ő nem lát semmit,kezelhetem canesten kombival,de ha úgyis elmúlik magától felesleges.
2013. ápr. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!