Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és szinte olyan mintha nem is lennék terhes normális ez?

Figyelt kérdés

Szagokra semmire nem vagyok érzékeny hányingerem sincsen . ha az orvos nem állapította volna meg a terhességem akkor még mindig azt hinném , hogy megfog jönni xD .

Csak annyi ,hogy kivánom a zöldségeket : uborka , paprika, paradicsom . Én kislányt szeretnék nagyon ! De azt olvastam , hogy a kislányokkal édeset kivánsz , és sokat hánysz , plusz a reggeli rosszullétek .( én nem hányok ,és nem is vagyok rosszul cseppet sem) Akkor a jelek szerint fiúra számíthatok ? Kinek volt ilyen mint nekem és kislány lett ??????? Persze tudom az egészsége a legfontosabb de akkor is nagyon érdekel !!!



2013. ápr. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy nem érzed magad állapotosnak,mert ez is olyan hogy van akinél jönnek a vele járó dolgok és van akiknél nem.

Mindegy hogy mit kívánsz,mert semmi köze nincs a gyerkőc neméhez!


Boldog babavárást!

8hetes baba anyukája

2013. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
örülj neki, h (még) nem érzel semmit! ezek csak népi babonák, az élet gyakran rájuk cáfol. vigyázz a kívánságokkal, nehogy csalódj... rendben van, h kislányt szeretnél, de a "nagyon", meg a "mindennél jobban vágyom egy kislányra", a "nem is tudok mást elképzelni, mint hogy kislányom lesz" és társai már veszélyesek
2013. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 16.hétig éreztem így... aztán mivel elkezdett nőni a hasam, kezdtem felfogni , hogy mi a helyzet valójában. :P :D


26 hkm

2013. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és kisfiúnk lesz!

#3-as voltam

2013. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én nem vagyok ilyen szerencsés. Reggeltől estig émelygek. De ez van cseppet se bánom. Boldog baba várást.
2013. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a 6-7. hét között kezdődtek a rosszullétek és a hányás. De az is lehet, hogy neked egyáltalán nem lesz, ebből nem lehet a baba nemére következtetni.
2013. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok köszönöm a válaszokat :) És nektek is boldog babavárást :)
2013. ápr. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!