Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kellemetlen kérdés....

Kicsit kellemetlen kérdés. Akik nagyon sokat híztak a terhesség alatt, mikor kezdtek el hízni és milyen ütemben híztak?

Figyelt kérdés

Úgy érdekel, hogy: I. trimeszter - II. trimeszter - III. trimeszter - utolsó 1-2 hét; és végül mennyivel mentetek szülni (ha már oda jutottatok) Arra vagyok kíváncsi, hogy elképzelhető, hogy valaki alig hízik az elején, és utána irdatlan sok kg. jön fel az utolsó harmadban, vagy azért a sokat hízók esetében is van valami fokozatosság?

Előre is bocsi azoktól, akik sokat híztak. Csak kíváncsi vagyok, mire számítsak.


2009. szept. 27. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Különben mindenkinek köszönöm a választ. Nagyon igaz, hogy ahányak vagyunk, annyifélék, annyiféleképpen vészeljük át a terhességet. Még várok tapasztalatokat!


Ja, még egy dolog 7.37-esnek! A magzat kb. fél kiló, a magzatvíz kb. negyed liter, a méhlepény kb. negyed kiló. Ott az 1 kiló! És a véred mennyisége sem nő 1 liternyivel, az nagyon sok lenne!

2009. szept. 28. 09:34
 12/13 anonim ***** válasza:
11%

7.37es, irigy!!!!:-) na pontozz le nyugodtan. első vagyok.

ügyes vagy kérdező, így tovább.

2009. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, 13.33-as!
2009. szept. 29. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!